Football Stats
Herb Kimberley Mar del Plata
Flaga ArgentynaKimberley Mar del Plata
8. miejsce w tabeli Torneo Federal A

2026/27 Kimberley Mar del Plata — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W5
R4
P2
Gz12
Gs7
RB+5
Śr. pkt1.73
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W3
R4
P3
Gz8
Gs8
RB0
Śr. pkt1.30
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze21
W8
R8
P5
Gz20
Gs15
RB+5
Śr. pkt1.52
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kimberley Mar del Plata — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kimberley Mar del Plata — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kimberley Mar del Plata — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kimberley Mar del Plata — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kimberley Mar del Plata — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kimberley Mar del Plata — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kimberley Mar del Plata — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kimberley Mar del Plata — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kimberley Mar del Plata — jest niepokonany w 1. połowie w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Kimberley Mar del Plata — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kimberley Mar del Plata — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kimberley Mar del Plata — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kimberley Mar del Plata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kimberley Mar del Plata — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata02Alvarado
23.08Olimpo Bahia Blanca10Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata
16.08Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata31Cipolletti
13.08Atenas21Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata
03.08Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata10Argentino Monte Maíz
24.07Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata11Circulo Deportivo
05.07Sol de Mayo12Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata
28.06Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata30Guillermo Brown
20.06Olimpo Bahia Blanca00Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata
14.06Herb Kimberley Mar del PlataKimberley Mar del Plata22Alvarado

Kimberley Mar del Plata — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
0.50
1.30
1.80
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.10
0.60
0.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
90%
50%
70%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
0.40
1.20
1.60
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.10
0.70
0.80
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
90%
50%
70%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 1.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kimberley Mar del Plata

Wynik meczu

0-0
6 (29%)
1-0
4 (19%)
0-1
3 (14%)
3-1
1 (5%)
4-3
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
14 (67%)
1-0
5 (24%)
1-1
2 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kimberley Mar del Plata

Liczba goli w meczu

1
7 (33%)
0
6 (29%)
3
3 (14%)
4
2 (10%)
2
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

0
14 (67%)
1
5 (24%)
2
2 (10%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Torneo Federal A.

Torneo Federal A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Douglas Haig18945311.72
3Sportivo Belgrano18792301.67
4San Martin Formosa16934301.88
5Alvarado16763271.69
6Gimnasia Chivilcoy18765271.50
9Bartolomé Mitre16754261.63
10Sol de América16826261.63
11Juventud Antoniana16745251.56
12Cipolletti16745251.56
149 de Julio Rafaela18747251.39
16Villa Mitre16583231.44
18Atenas16655231.44
19Huracan Las Heras16655231.44
20Atletico Escobar18648221.22
21Fundacion Amigos16493211.31
22Deportivo Rincon16547191.19
23San Martín Mendoza16475191.19
26El Linqueño18549191.06
27Costa Brava16466181.13
28Sol de Mayo16466181.13
29Boca Unidos16538181.13
30Germinal de Rawson16466181.13
32Tucuman Central16529171.06
34Guillermo Brown16457171.06
36Santamarina16277130.81
37Circulo Deportivo16277130.81