Football Stats
Herb Kortrijk
Flaga BelgiaKortrijk
18. miejsce w tabeli Pro League
Belgia / Pro LeagueSezon 2026/27

2026/27 Kortrijk — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs6
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs3
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R0
P3
Gz1
Gs9
RB-8
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kortrijk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kortrijk — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kortrijk — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kortrijk — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kortrijk — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Kortrijk — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kortrijk — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb KortrijkKortrijk13Charleroi
15.08Herb KortrijkKortrijk03Antwerp
07.08Club Brugge KV30Herb KortrijkKortrijk
17.04Herb KortrijkKortrijk31RWDM
11.04SK Beveren10Herb KortrijkKortrijk
03.04Herb KortrijkKortrijk20KAA Gent II
21.03Francs Borains41Herb KortrijkKortrijk
14.03Herb KortrijkKortrijk31Olympic Charleroi
07.03Lommel United11Herb KortrijkKortrijk
27.02Herb KortrijkKortrijk31Liège

Kortrijk — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 1000% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
80%
55%
Śr. goli/mecz
1.40
2.50
3.90
Strzelone
0.80
1.70
2.50
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
15.43
Śr. faule/mecz
15.43
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
0.50
1.40
1.90
Strzelone
0.10
0.20
0.30
Stracone
0.40
1.20
1.60
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
90%
80%
85%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
11.33
Śr. faule/mecz
13.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 44% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
13.00
9.00
Strzały celne / mecz
4.00
5.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
3.50
5.00
2.00
Skuteczność strzałów
4.5%
7.7%
0.0%
Strzały na gola
22.00
13.00
Strzały celne na gola
8.00
5.00
Strzały Over 10.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.50
6.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.50
4.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 18% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.11
1.20
1.02
xGA (Against)
2.59
1.69
3.49
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
20% (2/10)
80% (8/10)
Under 3.5
60% (12/20)
30% (3/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 133% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
60% (6/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.88 (16/20)
11.86 (7/10)
10.11 (9/10)
Over 6.5 Corners
100% (16/16)
100% (7/7)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
94% (15/16)
100% (7/7)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
81% (13/16)
100% (7/7)
67% (6/9)
Over 9.5 Corners
63% (10/16)
71% (5/7)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
56% (9/16)
71% (5/7)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
38% (6/16)
29% (2/7)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
19% (3/16)
29% (2/7)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
13% (2/16)
29% (2/7)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
13% (2/16)
29% (2/7)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.90
6.50
5.30
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
118
65
53

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 11% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.90 (20/20)
4.10 (10/10)
3.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
78
41
37
Highest in a Match
7
7
5
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kortrijk

Wynik meczu

0-3
2 (67%)
1-3
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (67%)
1-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kortrijk

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00