Football Stats
Herb Bolton Wanderers Res.
Flaga AngliaBolton Wanderers Res.
1. miejsce w tabeli Professional Development League

2026/27 Bolton Wanderers Res. — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz10
Gs1
RB+9
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz11
Gs1
RB+10
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bolton Wanderers Res. — wygrywa u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — wygrywa 2. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Bolton Wanderers Res. — wygrywa (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 1.5 gola w meczu (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 2.5 gola w meczu (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 1. połowie (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — wygrywa 2. połowę (4/5, 80%)
  • Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 2. połowie (4/5, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bolton Wanderers Res. — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolton Wanderers Res. — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolton Wanderers Res. — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bolton Wanderers Res. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Bolton Wanderers Res.Bolton Wanderers Res.31Coventry City U21
25.08Herb Bolton Wanderers Res.Bolton Wanderers Res.70Colchester United U21
18.08Charlton Athletic U2101Herb Bolton Wanderers Res.Bolton Wanderers Res.

Bolton Wanderers Res. — ostatnie 5 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
100%
75%
Śr. goli/mecz
2.00
3.50
5.50
Strzelone
1.50
3.50
5.00
Stracone
0.50
0.00
0.50
BTTS %
50%
0%
25%
Czyste konto %
50%
100%
75%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
67%
50%
Śr. goli/mecz
1.33
2.00
3.33
Strzelone
1.00
1.00
2.00
Stracone
0.33
1.00
1.33
BTTS %
0%
33%
17%
Czyste konto %
67%
67%
67%
Nie strzelił %
67%
0%
34%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Under 1.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Under 2.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Under 3.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Under 4.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Under 5.5
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 52% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
BTTS 1H
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
BTTS 2H
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
BTTS Both Halves
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
BTTS & Win
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
BTTS & Draw
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
BTTS & Lose
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Bolton Wanderers Res.

Wynik meczu

1-0
1 (33%)
3-1
1 (33%)
7-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)
2-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Bolton Wanderers Res.

Liczba goli w meczu

1
1 (33%)
4
1 (33%)
7
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Professional Development League.

Professional Development League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.