Football Stats
Herb Bristol City U21
Flaga AngliaBristol City U21
6. miejsce w tabeli Professional Development League

2026/27 Bristol City U21 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R2
P0
Gz6
Gs4
RB+2
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bristol City U21 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Bristol City U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Bristol City U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bristol City U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bristol City U21 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Bristol City U21 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Bristol City U21 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bristol City U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bristol City U21 — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Bristol City U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bristol City U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bristol City U21 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bristol City U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bristol City U21 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bristol City U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bristol City U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bristol City U21 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bristol City U21 — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bristol City U21 — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bristol City U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Bristol City U21 — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Bristol City U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Bristol City U21Bristol City U2131Sheffield United U21
22.08Sheffield Wednesday U2111Herb Bristol City U21Bristol City U21
18.08Herb Bristol City U21Bristol City U2122Wigan Athletic U21
20.04Herb Bristol City U21Bristol City U2131Colchester United U21
13.04Sheffield United U2112Herb Bristol City U21Bristol City U21
08.04Hull City U2141Herb Bristol City U21Bristol City U21
31.03Herb Bristol City U21Bristol City U2111Huddersfield Town U21
24.03Wigan Athletic U2123Herb Bristol City U21Bristol City U21
17.03Herb Bristol City U21Bristol City U2134Crewe Alexandra U21
10.03Herb Bristol City U21Bristol City U2122Watford U21

Bristol City U21 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
2.40
3.80
Strzelone
0.80
1.30
2.10
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
2.20
3.40
Strzelone
0.20
1.20
1.40
Stracone
1.00
1.00
2.00
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
80%
30%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 29% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Bristol City U21

Wynik meczu

2-2
1 (33%)
3-1
1 (33%)
1-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

2-1
1 (33%)
0-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Bristol City U21

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (33%)
1
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Professional Development League.

Professional Development League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.