Football Stats
Herb Charlton Athletic U21
Flaga AngliaCharlton Athletic U21
12. miejsce w tabeli Professional Development League

2026/27 Charlton Athletic U21 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R2
P1
Gz4
Gs5
RB-1
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Charlton Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Charlton Athletic U21 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Charlton Athletic U21 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Charlton Athletic U21 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Charlton Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Charlton Athletic U21 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Charlton Athletic U21 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Charlton Athletic U21 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Charlton Athletic U21 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Charlton Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Charlton Athletic U21 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Charlton Athletic U21 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Charlton Athletic U21 — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Charlton Athletic U21 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Charlton Athletic U21 — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Charlton Athletic U21 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U2122Wigan Athletic U21
23.08Barnsley U2122Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U21
18.08Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U2101Bolton Wanderers Res.
27.04Nottingham Forest U2132Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U21
20.04Watford U2131Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U21
17.04Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U2122Colchester United U21
14.04Wigan Athletic U2132Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U21
03.04Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U2110AFC Bournemouth U21
31.03Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U2152Peterborough United U21
23.03Coventry City U2123Herb Charlton Athletic U21Charlton Athletic U21

Charlton Athletic U21 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
1.70
3.40
Strzelone
1.00
1.00
2.00
Stracone
0.70
0.70
1.40
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
1.60
3.90
Strzelone
1.00
0.40
1.40
Stracone
1.30
1.20
2.50
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
60%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 3.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 4.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Charlton Athletic U21

Wynik meczu

2-2
2 (67%)
0-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
2-0
1 (33%)
2-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Charlton Athletic U21

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
2
1 (33%)
4
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Professional Development League.

Professional Development League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.