Football Stats
Herb WSPG Wels
Flaga AustriaWSPG Wels
14. miejsce w tabeli 2. Liga
Austria / 2. LigaSezon 2026/27

2026/27 WSPG Wels — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R0
P3
Gz2
Gs7
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R1
P3
Gz6
Gs10
RB-4
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • WSPG Wels — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • WSPG Wels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • WSPG Wels — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • WSPG Wels — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • WSPG Wels — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • WSPG Wels — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • WSPG Wels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • WSPG Wels — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • WSPG Wels — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • WSPG Wels — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • WSPG Wels — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • WSPG Wels — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • WSPG Wels — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 WSPG Wels — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 WSPG Wels — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 WSPG Wels — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 WSPG Wels — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 WSPG Wels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb WSPG WelsWSPG Wels13Admira Wacker
21.08SKU Amstetten11Herb WSPG WelsWSPG Wels
14.08Herb WSPG WelsWSPG Wels12Rapid Wien II
07.08FC Liefering23Herb WSPG WelsWSPG Wels
02.08Herb WSPG WelsWSPG Wels02Austria Salzburg
14.05SKN ST. Polten10Herb WSPG WelsWSPG Wels
08.05Herb WSPG WelsWSPG Wels20Sturm Graz II
02.05First Vienna10Herb WSPG WelsWSPG Wels
24.04Schwarz-Weiß Bregenz23Herb WSPG WelsWSPG Wels
10.04Rapid Wien II14Herb WSPG WelsWSPG Wels

WSPG Wels — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.20
2.40
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
40%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
2.10
3.30
Strzelone
0.40
1.40
1.80
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
60%
30%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Under 4.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny WSPG Wels

Wynik meczu

1-2
1 (20%)
0-2
1 (20%)
3-2
1 (20%)
1-1
1 (20%)
1-3
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
0-1
1 (20%)
1-1
1 (20%)
0-2
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny WSPG Wels

Liczba goli w meczu

2
2 (40%)
3
1 (20%)
5
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
2
2 (40%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Liga.

2. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC BW Linz5401122.40
2FC Liefering5311102.00
3Floridsdorfer AC5311102.00
4First Vienna5311102.00
9Admira Wacker520361.20
10SKU Amstetten513161.20
11Sturm Graz II520361.20
12Rapid Wien II520361.20
13Voitsberg512251.00
14WSPG Wels511340.80
15SKN ST. Polten510430.60
16SV Kapfenberg510430.60