Football Stats
Herb First Vienna
Flaga AustriaFirst Vienna
4. miejsce w tabeli 2. Liga
Austria / 2. LigaSezon 2026/27

2026/27 First Vienna — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz7
Gs2
RB+5
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W3
R1
P1
Gz9
Gs6
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • First Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • First Vienna — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • First Vienna — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • First Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • First Vienna — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • First Vienna — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • First Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • First Vienna — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • First Vienna — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • First Vienna — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • First Vienna — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
  • First Vienna — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • First Vienna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • First Vienna — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • First Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • First Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 First Vienna — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 First Vienna — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb First ViennaFirst Vienna10SKU Amstetten
21.08Admira Wacker01Herb First ViennaFirst Vienna
16.08Herb First ViennaFirst Vienna22FC Liefering
08.08Austria Salzburg41Herb First ViennaFirst Vienna
01.08Herb First ViennaFirst Vienna40Sturm Graz II
14.05Herb First ViennaFirst Vienna20Schwarz-Weiß Bregenz
08.05Rapid Wien II10Herb First ViennaFirst Vienna
02.05Herb First ViennaFirst Vienna10WSPG Wels
24.04SKU Amstetten00Herb First ViennaFirst Vienna
17.04Admira Wacker00Herb First ViennaFirst Vienna

First Vienna — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 120% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
1.40
1.10
2.50
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
0.50
0.30
0.80
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
0.70
0.70
1.40
Strzelone
0.60
0.20
0.80
Stracone
0.10
0.50
0.60
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
60%
80%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
Under 2.5
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny First Vienna

Wynik meczu

1-0
2 (40%)
2-2
1 (20%)
1-4
1 (20%)
4-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (20%)
1-1
1 (20%)
2-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)
0-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny First Vienna

Liczba goli w meczu

4
2 (40%)
1
2 (40%)
5
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (40%)
2
2 (40%)
0
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Liga.

2. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC BW Linz5401122.40
2FC Liefering5311102.00
3Floridsdorfer AC5311102.00
4First Vienna5311102.00
9Admira Wacker520361.20
10SKU Amstetten513161.20
11Sturm Graz II520361.20
12Rapid Wien II520361.20
13Voitsberg512251.00
14WSPG Wels511340.80
15SKN ST. Polten510430.60
16SV Kapfenberg510430.60