Football Stats
Herb Matebele
Flaga BotswanaMatebele
14. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Matebele — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Matebele — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Matebele — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Matebele — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Matebele — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Matebele — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Matebele — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Matebele — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Matebele — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Matebele — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Matebele — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Matebele — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Matebele — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Matebele — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Matebele — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Matebele — remisuje 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Matebele — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Matebele — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Matebele — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Sua Flamingoes10Herb MatebeleMatebele
22.05Herb MatebeleMatebele12Sua Flamingoes
12.05Herb MatebeleMatebele10Township Rollers
06.05Galaxy00Herb MatebeleMatebele
24.04Herb MatebeleMatebele11Santa Green
11.04Nico United00Herb MatebeleMatebele
03.04Herb MatebeleMatebele21Calendar
17.03Centre Chiefs10Herb MatebeleMatebele
13.03Herb MatebeleMatebele03Gaborone United
07.03Extension Gunners11Herb MatebeleMatebele

Matebele — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 113% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
0.70
1.60
2.30
Strzelone
0.30
0.60
0.90
Stracone
0.40
1.00
1.40
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
63%
32%
Śr. goli/mecz
0.25
1.00
1.10
Strzelone
0.00
0.75
0.60
Stracone
0.25
0.25
0.50
BTTS %
0%
13%
7%
Czyste konto %
75%
75%
75%
Nie strzelił %
100%
25%
63%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 2.5
75% (15/20)
50% (5/10)
100% (10/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
6% (1/18)
10% (1/10)
0% (0/8)
BTTS 2H
33% (6/18)
50% (5/10)
13% (1/8)
BTTS Both Halves
6% (1/18)
10% (1/10)
0% (0/8)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
6% (1/18)
10% (1/10)
0% (0/8)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/18)
0% (0/10)
0% (0/8)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
28% (5/18)
40% (4/10)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (No/No)
67% (12/18)
50% (5/10)
88% (7/8)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Matebele

Wynik meczu

0-1
1 (100%)

Wynik do przerwy

Brak danych.

Najczęstsza liczba goli drużyny Matebele

Liczba goli w meczu

1
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

Brak danych.

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nico United110033.00
2Police XI110033.00
3Gaborone United110033.00
5Sua Flamingoes110033.00
6Tonota110033.00
7Orapa United101011.00
8Enesia101011.00
9Galaxy00000
11Prisons XI100100.00
12Centre Chiefs100100.00
13TAFIC100100.00
14Matebele100100.00
15BDF XI100100.00