Football Stats
Herb Extension Gunners
Flaga BotswanaExtension Gunners
4. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Extension Gunners — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Extension Gunners — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Extension Gunners — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Extension Gunners — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Extension Gunners — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Extension Gunners — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Extension Gunners — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Extension Gunners — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Extension Gunners — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Extension Gunners — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Extension Gunners — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Extension Gunners — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Extension Gunners — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Extension Gunners — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Extension GunnersExtension Gunners10Centre Chiefs
23.05Herb Extension GunnersExtension Gunners20Centre Chiefs
13.05Herb Extension GunnersExtension Gunners20Nico United
05.05Calendar30Herb Extension GunnersExtension Gunners
25.04Herb Extension GunnersExtension Gunners11BDF XI
11.04Herb Extension GunnersExtension Gunners31TAFIC
04.04Orapa United32Herb Extension GunnersExtension Gunners
17.03Herb Extension GunnersExtension Gunners20Black Lions
14.03Morupule Wanderers12Herb Extension GunnersExtension Gunners
07.03Herb Extension GunnersExtension Gunners11Matebele

Extension Gunners — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
67%
22%
45%
Śr. goli/mecz
1.22
0.67
2.10
Strzelone
0.89
0.22
1.30
Stracone
0.33
0.44
0.80
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
67%
78%
73%
Nie strzelił %
33%
78%
56%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
1.30
2.80
Strzelone
0.40
0.40
0.80
Stracone
1.10
0.90
2.00
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 67% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
16% (3/19)
0% (0/9)
30% (3/10)
BTTS 2H
11% (2/19)
0% (0/9)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/19)
0% (0/9)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/19)
0% (0/9)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
11% (2/19)
0% (0/9)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/19)
0% (0/9)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
79% (15/19)
100% (9/9)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Extension Gunners

Wynik meczu

1-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Extension Gunners

Liczba goli w meczu

1
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nico United110033.00
2Police XI110033.00
3Gaborone United110033.00
5Sua Flamingoes110033.00
6Tonota110033.00
7Orapa United101011.00
8Enesia101011.00
9Galaxy00000
11Prisons XI100100.00
12Centre Chiefs100100.00
13TAFIC100100.00
14Matebele100100.00
15BDF XI100100.00