Football Stats
Herb Police XI
Flaga BotswanaPolice XI
2. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Police XI — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Police XI — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Police XI — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Police XI — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
  • Police XI — zachowuje czyste konto u siebie (9/10, 90%)
  • Police XI — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/8, 88%)
  • Police XI — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/8, 75%)
  • Police XI — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
  • Police XI — remisuje 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
  • Police XI — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Police XI — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Police XI — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Police XI — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Police XI — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Police XI — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Police XI — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Police XI — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Police XI — jest niepokonany w 1. połowie (13/18, 72%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Police XI — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Police XI — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Police XIPolice XI20Morupule Wanderers
23.05Morupule Wanderers20Herb Police XIPolice XI
13.05Orapa United00Herb Police XIPolice XI
06.05Herb Police XIPolice XI10Black Lions
25.04Township Rollers20Herb Police XIPolice XI
12.04Herb Police XIPolice XI00Galaxy
04.04Sua Flamingoes32Herb Police XIPolice XI
18.03BDF XI21Herb Police XIPolice XI
11.03Herb Police XIPolice XI10Santa Green
05.03Nico United12Herb Police XIPolice XI

Police XI — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
25%
25%
Śr. goli/mecz
0.25
0.38
0.80
Strzelone
0.25
0.25
0.70
Stracone
0.00
0.13
0.10
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
100%
88%
94%
Nie strzelił %
75%
75%
75%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.00
2.00
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
80%
60%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 1.5
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Under 2.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 3.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
0% (0/18)
0% (0/8)
0% (0/10)
BTTS 2H
11% (2/18)
0% (0/8)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/18)
0% (0/8)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/18)
0% (0/8)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/18)
0% (0/8)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
11% (2/18)
0% (0/8)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
89% (16/18)
100% (8/8)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Police XI

Wynik meczu

2-0
1 (100%)

Wynik do przerwy

Brak danych.

Najczęstsza liczba goli drużyny Police XI

Liczba goli w meczu

2
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

Brak danych.

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Nico United110033.00
2Police XI110033.00
3Gaborone United110033.00
5Sua Flamingoes110033.00
6Tonota110033.00
7Orapa United101011.00
8Enesia101011.00
9Galaxy00000
11Prisons XI100100.00
12Centre Chiefs100100.00
13TAFIC100100.00
14Matebele100100.00
15BDF XI100100.00