Football Stats
Herb Farul Constanta
Flaga RumuniaFarul Constanta
7. miejsce w tabeli Liga I
Rumunia / Liga ISezon 2026/27

2026/27 Farul Constanta — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz5
Gs2
RB+3
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W0
R3
P1
Gz5
Gs6
RB-1
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze7
W2
R4
P1
Gz10
Gs8
RB+2
Śr. pkt1.43
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Farul Constanta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Farul Constanta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Farul Constanta — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Farul Constanta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Farul Constanta — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Farul Constanta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Farul Constanta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Farul Constanta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Farul Constanta — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Farul Constanta — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Farul Constanta — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Farul Constanta — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farul Constanta — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Farul Constanta — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farul Constanta — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Farul Constanta — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Farul ConstantaFarul Constanta00FC Botosani
23.08Sepsi OSK Sfantu Gheorghe11Herb Farul ConstantaFarul Constanta
14.08Arges Pitesti11Herb Farul ConstantaFarul Constanta
08.08Herb Farul ConstantaFarul Constanta32Csikszereda
03.08FCSB22Herb Farul ConstantaFarul Constanta
25.07Herb Farul ConstantaFarul Constanta20Corvinul Hunedoara
19.07Universitatea Cluj21Herb Farul ConstantaFarul Constanta
11.07FC Voluntari30Herb Farul ConstantaFarul Constanta
31.05Herb Farul ConstantaFarul Constanta11Chindia Targoviste
23.05Chindia Targoviste33Herb Farul ConstantaFarul Constanta

Farul Constanta — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 167% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.00
1.30
2.30
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
18.60
Śr. faule/mecz
9.40
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.00
2.10
3.10
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.50
1.40
1.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
14.14
Śr. faule/mecz
12.29

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 8% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.29
16.00
14.75
Strzały celne / mecz
5.71
7.33
4.50
Strzały niecelne / mecz
6.57
6.00
7.00
Skuteczność strzałów
9.3%
10.4%
8.5%
Strzały na gola
10.70
9.60
11.80
Strzały celne na gola
4.00
4.40
3.60
Strzały Over 10.5
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
57% (4/7)
100% (3/3)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.86
1.33
2.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
33% (1/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
29% (2/7)
0% (0/3)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
0.86
1.00
0.75
Team Offsides Over 0.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Team Offsides Over 1.5 %
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.53 (17/20)
9.40 (10/10)
9.71 (7/10)
Over 6.5 Corners
76% (13/17)
80% (8/10)
71% (5/7)
Over 7.5 Corners
76% (13/17)
80% (8/10)
71% (5/7)
Over 8.5 Corners
53% (9/17)
50% (5/10)
57% (4/7)
Over 9.5 Corners
47% (8/17)
50% (5/10)
43% (3/7)
Over 10.5 Corners
41% (7/17)
40% (4/10)
43% (3/7)
Over 11.5 Corners
29% (5/17)
30% (3/10)
29% (2/7)
Over 12.5 Corners
24% (4/17)
20% (2/10)
29% (2/7)
Over 13.5 Corners
18% (3/17)
10% (1/10)
29% (2/7)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
10% (1/10)
14% (1/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.50
6.30
4.70
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
110
63
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 36% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.60 (20/20)
5.30 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
92
53
39
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
2
3
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Farul Constanta

Wynik meczu

1-1
2 (29%)
2-2
1 (14%)
3-2
1 (14%)
1-2
1 (14%)
2-0
1 (14%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (43%)
2-0
1 (14%)
3-1
1 (14%)
0-1
1 (14%)
1-1
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Farul Constanta

Liczba goli w meczu

2
3 (43%)
4
1 (14%)
5
1 (14%)
3
1 (14%)
0
1 (14%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (43%)
2
2 (29%)
4
1 (14%)
1
1 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga I.

Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14