Football Stats
Herb Supersport United
Flaga RPASupersport United
Premiership
RPA / PremiershipSezon 2024/25
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2024/25 Supersport United — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W4
R5
P6
Gz7
Gs13
RB-6
Śr. pkt1.13
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze14
W2
R5
P7
Gz11
Gs17
RB-6
Śr. pkt0.79
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze29
W6
R10
P13
Gz18
Gs30
RB-12
Śr. pkt0.97
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Supersport United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Supersport United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Supersport United — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
  • Supersport United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Supersport United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Supersport United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Supersport United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Supersport United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Supersport United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Supersport United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Supersport United — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Supersport United — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Supersport United — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.05Herb Supersport UnitedSupersport United11Golden Arrows
24.05Herb Supersport UnitedSupersport United02Richards Bay
20.05Herb Supersport UnitedSupersport United01Orlando Pirates
17.05Stellenbosch21Herb Supersport UnitedSupersport United
03.05Herb Supersport UnitedSupersport United20Chippa United
26.04Polokwane City11Herb Supersport UnitedSupersport United
05.04Marumo Gallants11Herb Supersport UnitedSupersport United
30.03Herb Supersport UnitedSupersport United00Cape Town City
11.03TS Galaxy31Herb Supersport UnitedSupersport United
05.03Herb Supersport UnitedSupersport United00Amazulu

Supersport United — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 150% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
0.90
0.70
1.60
Strzelone
0.30
0.10
0.40
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
70%
90%
80%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
11.20
Śr. faule/mecz
12.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.10
2.30
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
13.30
Śr. faule/mecz
13.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.17
10.87
11.50
Strzały celne / mecz
3.48
3.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.17
5.27
5.07
Skuteczność strzałów
5.6%
4.3%
6.8%
Strzały na gola
18.00
23.29
14.64
Strzały celne na gola
5.61
6.43
5.09
Strzały Over 10.5
59% (17/29)
60% (9/15)
57% (8/14)
Strzały Over 11.5
45% (13/29)
40% (6/15)
50% (7/14)
Strzały Over 12.5
38% (11/29)
27% (4/15)
50% (7/14)
Strzały Over 13.5
28% (8/29)
27% (4/15)
29% (4/14)
Strzały Over 14.5
14% (4/29)
7% (1/15)
21% (3/14)
Strzały celne Over 3.5
38% (11/29)
20% (3/15)
57% (8/14)
Strzały celne Over 4.5
24% (7/29)
7% (1/15)
43% (6/14)
Strzały celne Over 5.5
14% (4/29)
7% (1/15)
21% (3/14)
Strzały celne Over 6.5
7% (2/29)
7% (1/15)
7% (1/14)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.90
5.07
4.71
Match Offsides Over 0.5 %
100% (29/29)
100% (15/15)
100% (14/14)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (29/29)
100% (15/15)
100% (14/14)
Match Offsides Over 2.5 %
90% (26/29)
93% (14/15)
86% (12/14)
Match Offsides Over 3.5 %
69% (20/29)
80% (12/15)
57% (8/14)
Team Offsides AVG
2.41
2.27
2.57
Team Offsides Over 0.5 %
83% (24/29)
80% (12/15)
86% (12/14)
Team Offsides Over 1.5 %
66% (19/29)
67% (10/15)
64% (9/14)
Team Offsides Over 2.5 %
41% (12/29)
47% (7/15)
36% (5/14)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 2.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 250% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
20% (2/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
7.85 (20/20)
7.80 (10/10)
7.90 (10/10)
Over 6.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 9.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.85
4.80
4.90
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
97
48
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.30 (20/20)
4.10 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
86
41
45
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Supersport United

Wynik meczu

0-0
5 (17%)
0-1
5 (17%)
1-1
5 (17%)
1-0
4 (14%)
0-2
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
13 (45%)
0-1
5 (17%)
1-1
4 (14%)
1-0
3 (10%)
0-2
3 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Supersport United

Liczba goli w meczu

2
9 (31%)
1
9 (31%)
0
5 (17%)
3
4 (14%)
5
1 (3%)

Liczba goli do przerwy

0
13 (45%)
1
8 (28%)
2
7 (24%)
3
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2024/25 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Supersport United18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — RPA, realne dane wkrótce.