Football Stats
Herb Shimizu S-pulse
Flaga JaponiaShimizu S-pulse
16. miejsce w tabeli J1 League
Japonia / J1 LeagueSezon 2027/28

2027/28 Shimizu S-pulse — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shimizu S-pulse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Shimizu S-pulse — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Shimizu S-pulse — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Shimizu S-pulse — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shimizu S-pulse — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shimizu S-pulse — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shimizu S-pulse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shimizu S-pulse — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shimizu S-pulse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse01Kashiwa Reysol
26.08Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse11Osaka
22.08Cerezo Osaka10Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
15.08Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse01Yokohama F. Marinos
08.08Nagoya Grampus01Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
06.06Yokohama F. Marinos30Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
31.05Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse11Yokohama F. Marinos
24.05Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse12Gamba Osaka
17.05Fagiano Okayama20Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse
10.05Herb Shimizu S-pulseShimizu S-pulse11Avispa Fukuoka

Shimizu S-pulse — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
0.70
1.50
2.20
Strzelone
0.30
0.60
0.90
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
10.44
Śr. faule/mecz
9.89
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
0.80
1.10
1.90
Strzelone
0.40
0.40
0.80
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
80%
70%
75%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
9.33
Śr. faule/mecz
8.33

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 750% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
6.00
8.50
1.00
Strzały celne / mecz
1.00
1.50
0.00
Strzały niecelne / mecz
3.33
4.50
1.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
2.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.00
1.50
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 133% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.00 (18/20)
8.22 (9/10)
7.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
56% (10/18)
67% (6/9)
44% (4/9)
Over 7.5 Corners
44% (8/18)
56% (5/9)
33% (3/9)
Over 8.5 Corners
39% (7/18)
56% (5/9)
22% (2/9)
Over 9.5 Corners
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
Over 10.5 Corners
22% (4/18)
22% (2/9)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
11% (2/18)
11% (1/9)
11% (1/9)
Over 12.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.45
4.80
4.10
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
89
48
41

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 19% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
2.85 (20/20)
2.60 (10/10)
3.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
57
26
31
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Shimizu S-pulse

Wynik meczu

0-1
3 (75%)
1-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (75%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Shimizu S-pulse

Liczba goli w meczu

1
4 (100%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (75%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2027/28 ligi J1 League.

J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00