Football Stats
Herb Kyoto Sanga
Flaga JaponiaKyoto Sanga
14. miejsce w tabeli J1 League
Japonia / J1 LeagueSezon 2027/28

2027/28 Kyoto Sanga — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R1
P2
Gz6
Gs8
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kyoto Sanga — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kyoto Sanga — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kyoto Sanga — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kyoto Sanga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 26 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Kyoto SangaKyoto Sanga21Avispa Fukuoka
26.08Herb Kyoto SangaKyoto Sanga10Maruyasu Okazaki
22.08Herb Kyoto SangaKyoto Sanga13Mito Hollyhock
15.08Kawasaki Frontale22Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
09.08V-varen Nagasaki21Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
06.06Kashiwa Reysol01Herb Kyoto SangaKyoto Sanga
30.05Herb Kyoto SangaKyoto Sanga26Kashiwa Reysol
23.05Herb Kyoto SangaKyoto Sanga10V-varen Nagasaki
17.05Herb Kyoto SangaKyoto Sanga04Sanfrecce Hiroshima
13.05Vissel Kobe10Herb Kyoto SangaKyoto Sanga

Kyoto Sanga — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
2.00
3.40
Strzelone
0.60
0.90
1.50
Stracone
0.80
1.10
1.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
12.22
Śr. faule/mecz
8.44
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.30
2.30
Strzelone
0.20
0.50
0.70
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
80%
60%
70%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
11.20
Śr. faule/mecz
11.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 130% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.25
5.00
11.50
Strzały celne / mecz
3.00
1.50
4.50
Strzały niecelne / mecz
3.25
2.50
4.00
Skuteczność strzałów
18.2%
30.0%
13.0%
Strzały na gola
5.50
3.33
7.67
Strzały celne na gola
2.00
1.00
3.00
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
1.50
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.50
1.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 75% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 21% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.11 (19/20)
11.11 (9/10)
9.20 (10/10)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
78% (7/9)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
63% (12/19)
67% (6/9)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
58% (11/19)
67% (6/9)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
58% (11/19)
67% (6/9)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
47% (9/19)
56% (5/9)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
33% (3/9)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
33% (3/9)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
33% (3/9)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
21% (4/19)
33% (3/9)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.15
4.70
3.60
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
83
47
36

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.55 (20/20)
3.70 (10/10)
3.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
71
37
34
Highest in a Match
8
8
6
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kyoto Sanga

Wynik meczu

1-2
1 (25%)
2-2
1 (25%)
1-3
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-2
2 (50%)
0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kyoto Sanga

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
4
2 (50%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
1
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2027/28 ligi J1 League.

J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00