Football Stats
Herb Nagoya Grampus
Flaga JaponiaNagoya Grampus
8. miejsce w tabeli J1 League
Japonia / J1 LeagueSezon 2027/28

2027/28 Nagoya Grampus — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R0
P2
Gz6
Gs5
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nagoya Grampus — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Nagoya Grampus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nagoya Grampus — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Nagoya Grampus — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nagoya Grampus — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nagoya Grampus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nagoya Grampus — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nagoya Grampus — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nagoya Grampus — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nagoya Grampus — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Nagoya Grampus — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Nagoya Grampus — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nagoya Grampus — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nagoya Grampus — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nagoya Grampus — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Nagoya Grampus — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nagoya Grampus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nagoya Grampus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus21Fagiano Okayama
26.08Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus13Gainare Tottori
22.08Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus31Gamba Osaka
15.08Kashima21Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus
08.08Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus01Shimizu S-pulse
06.06Machida Zelvia00Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus
30.05Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus22Machida Zelvia
23.05Sanfrecce Hiroshima42Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus
17.05Cerezo Osaka61Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus
10.05Herb Nagoya GrampusNagoya Grampus30Kyoto Sanga

Nagoya Grampus — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
1.70
3.10
Strzelone
0.80
1.10
1.90
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
12.75
Śr. faule/mecz
7.63
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.90
3.60
Strzelone
0.90
0.80
1.70
Stracone
0.80
1.10
1.90
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
13.10
Śr. faule/mecz
8.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 8% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.33
12.00
13.00
Strzały celne / mecz
3.00
4.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
4.67
3.50
7.00
Skuteczność strzałów
16.2%
20.8%
7.7%
Strzały na gola
6.17
4.80
13.00
Strzały celne na gola
1.50
1.60
1.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.33
1.50
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 5.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.22 (18/20)
9.00 (8/10)
9.40 (10/10)
Over 6.5 Corners
78% (14/18)
75% (6/8)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
61% (11/18)
63% (5/8)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
63% (5/8)
40% (4/10)
Over 9.5 Corners
39% (7/18)
50% (4/8)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
33% (6/18)
38% (3/8)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
33% (6/18)
38% (3/8)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
28% (5/18)
38% (3/8)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
17% (3/18)
13% (1/8)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
17% (3/18)
13% (1/8)
20% (2/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.65
5.30
4.00
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
93
53
40

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 18% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.05 (20/20)
3.30 (10/10)
2.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Cards
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
61
33
28
Highest in a Match
7
5
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Nagoya Grampus

Wynik meczu

0-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)
3-1
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (50%)
1-1
2 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Nagoya Grampus

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
1
1 (25%)
4
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
2
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2027/28 ligi J1 League.

J1 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kashiwa Reysol4400123.00
2Kashima4400123.00
3Machida Zelvia4310102.50
5FC Tokyo421171.75
6Vissel Kobe421171.75
8Nagoya Grampus420261.50
10Cerezo Osaka420261.50
11Mito Hollyhock412151.25
12Gamba Osaka412151.25
13Fagiano Okayama411241.00
14Kyoto Sanga411241.00
15Avispa Fukuoka410330.75
16Shimizu S-pulse410330.75
17Urawa410330.75
18V-varen Nagasaki410330.75
19Tokyo Verdy402220.50
20JEF United Chiba400400.00