Football Stats
Herb Al-Ahli Jeddah
Flaga Arabia SaudyjskaAl-Ahli Jeddah
7. miejsce w tabeli Pro League

2026/27 Al-Ahli Jeddah — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz4
Gs0
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs6
RB-4
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R0
P2
Gz6
Gs6
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ahli Jeddah — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ahli Jeddah — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany (16/20, 80%)
  • Al-Ahli Jeddah — wygrywa (15/20, 75%)
  • Al-Ahli Jeddah — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Ahli Jeddah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Al-Hilal Saudi FC30Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
29.08Al Kholood31Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
22.08Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah40Abha
13.08Al Diriyah01Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
20.05Al Khaleej Saihat14Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
16.05Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah30Al Kholood
11.05Al Taawon12Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah
06.05Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah31Al-Fateh
03.05Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah40Al Okhdood
29.04Al-Nassr20Herb Al-Ahli JeddahAl-Ahli Jeddah

Al-Ahli Jeddah — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
90%
80%
Śr. goli/mecz
1.60
2.20
3.80
Strzelone
1.40
2.00
3.40
Stracone
0.20
0.20
0.40
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
80%
80%
80%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
15.30
Śr. faule/mecz
13.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
2.70
Strzelone
0.80
0.50
1.30
Stracone
0.40
1.00
1.40
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
10.50
Śr. faule/mecz
15.38

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
16.00
16.00
16.00
Strzały celne / mecz
5.00
7.00
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.50
8.00
7.00
Skuteczność strzałów
15.6%
25.0%
6.3%
Strzały na gola
6.40
4.00
16.00
Strzały celne na gola
2.00
1.75
3.00
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
3.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
1.50
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 95% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.09
2.77
1.42
xGA (Against)
1.21
1.27
1.15
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 3.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 22% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.83 (18/20)
9.60 (10/10)
7.88 (8/10)
Over 6.5 Corners
67% (12/18)
60% (6/10)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
61% (11/18)
60% (6/10)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
60% (6/10)
38% (3/8)
Over 9.5 Corners
39% (7/18)
60% (6/10)
13% (1/8)
Over 10.5 Corners
28% (5/18)
40% (4/10)
13% (1/8)
Over 11.5 Corners
22% (4/18)
40% (4/10)
0% (0/8)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
20% (2/10)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
20% (2/10)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
11% (2/18)
20% (2/10)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.35
5.20
5.50
More Corners Than Opponent
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Corners Earned
107
52
55

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.85 (20/20)
5.00 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
97
50
47
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Al-Ahli Jeddah

Wynik meczu

4-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
0-3
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)
0-2
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Al-Ahli Jeddah

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
3
1 (25%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
1
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25