Football Stats
Herb Al-Qadisiyah FC
Flaga Arabia SaudyjskaAl-Qadisiyah FC
3. miejsce w tabeli Pro League

2026/27 Al-Qadisiyah FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R0
P1
Gz8
Gs3
RB+5
Śr. pkt2.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Qadisiyah FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Qadisiyah FC — wygrywa (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Al-Qadisiyah FC — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Al-Qadisiyah FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Qadisiyah FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Qadisiyah FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Qadisiyah FC — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC31Al-Faisaly FC
24.08NEOM02Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
21.08Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC01Al-Ittihad FC
13.08Al Shabab13Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
21.05Al-Ittihad FC15Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
14.05Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC20Al-Hazm
09.05Al-Fayha12Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
03.05Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC31Al-Nassr
29.04Al Riyadh04Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
14.04Herb Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC22Al Shabab

Al-Qadisiyah FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
1.20
2.90
Strzelone
0.90
1.10
2.00
Stracone
0.80
0.10
0.90
BTTS %
50%
10%
30%
Czyste konto %
30%
90%
60%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
62%
Śr. strzały/mecz
17.10
Śr. faule/mecz
13.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.00
1.80
3.80
Strzelone
1.40
1.40
2.80
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
61%
Śr. strzały/mecz
17.10
Śr. faule/mecz
10.30

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 79% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
16.75
21.50
12.00
Strzały celne / mecz
6.75
9.00
4.50
Strzały niecelne / mecz
7.50
9.00
6.00
Skuteczność strzałów
11.9%
7.0%
20.8%
Strzały na gola
8.38
14.33
4.80
Strzały celne na gola
3.38
6.00
1.80
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.75
6.50
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
3.75
5.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.27
2.30
2.24
xGA (Against)
0.89
0.47
1.31
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 3.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 4.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.20 (20/20)
11.10 (10/10)
11.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 10.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 11.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 12.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 13.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 14.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
7.45
8.50
6.40
More Corners Than Opponent
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 8.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Corners Earned
149
85
64

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.30 (10/10)
4.20 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
85
43
42
Highest in a Match
12
8
12
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Al-Qadisiyah FC

Wynik meczu

3-1
2 (50%)
2-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (25%)
2-1
1 (25%)
1-1
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Al-Qadisiyah FC

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
2
1 (25%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
3
1 (25%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25