Football Stats
Herb Al-Faisaly FC
Flaga Arabia SaudyjskaAl-Faisaly FC
17. miejsce w tabeli Pro League

2026/27 Al-Faisaly FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R1
P3
Gz4
Gs10
RB-6
Śr. pkt0.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Al-Faisaly FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Al-Faisaly FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Al-Faisaly FC — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al-Faisaly FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Al-Faisaly FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Al-Qadisiyah FC31Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
26.08Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Al-Fateh
21.08Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC02NEOM
14.08Al-Hilal Saudi FC42Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
27.06Al-Hilal Saudi FC21Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
23.06Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC10Al Taee
28.05Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC11Al-Ettifaq
12.05Al Shabab10Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
06.05Abha00Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
17.03Herb Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC10Al-Fateh

Al-Faisaly FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.00
2.10
Strzelone
0.90
0.30
1.20
Stracone
0.20
0.70
0.90
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
9.90
Śr. faule/mecz
16.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.10
0.60
0.70
Stracone
1.10
0.70
1.80
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
90%
60%
75%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
8.40
Śr. faule/mecz
11.60

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 46% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.00
9.50
6.50
Strzały celne / mecz
3.50
3.50
3.50
Strzały niecelne / mecz
3.75
5.50
2.00
Skuteczność strzałów
12.5%
5.3%
23.1%
Strzały na gola
8.00
19.00
4.33
Strzały celne na gola
3.50
7.00
2.33
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 400% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
5.50
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.50
2.50
0.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 29% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.12
0.97
1.26
xGA (Against)
2.41
1.50
3.33
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 2.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
7.40 (20/20)
7.40 (10/10)
7.40 (10/10)
Over 6.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 9.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 10.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 11.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.35
3.10
3.60
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
67
31
36

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 39% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
4.60 (10/10)
3.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
79
46
33
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Al-Faisaly FC

Wynik meczu

1-1
1 (25%)
1-3
1 (25%)
2-4
1 (25%)
0-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)
0-3
1 (25%)
0-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Al-Faisaly FC

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
4
1 (25%)
6
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (50%)
2
1 (25%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Pro League.

Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Al-Nassr4400123.00
3Al-Qadisiyah FC430192.25
4Al Kholood422082.00
5Al-Ittihad FC422082.00
6Al Diriyah421171.75
7Al-Ahli Jeddah420261.50
8NEOM420261.50
9Al-Ettifaq420261.50
10Al-Hazm411241.00
11Al-Fayha411241.00
12Al Riyadh411241.00
13Al Shabab403130.75
15Al Taawon402220.50
16Al-Fateh402220.50
17Al-Faisaly FC401310.25
18Abha401310.25