Football Stats
Herb Malmo FF
Flaga SzwecjaMalmo FF
7. miejsce w tabeli Allsvenskan

2026/27 Malmo FF — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W3
R0
P6
Gz20
Gs19
RB+1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W6
R2
P2
Gz13
Gs11
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze19
W9
R2
P8
Gz33
Gs30
RB+3
Śr. pkt1.53
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Malmo FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Malmo FF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Malmo FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Malmo FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Malmo FF — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Malmo FF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Malmo FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Malmo FF — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Malmo FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Malmo FF — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Malmo FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Malmo FF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Malmo FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Malmo FF — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Malmo FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Malmo FF — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Sirius01Herb Malmo FFMalmo FF
24.08Herb Malmo FFMalmo FF03Djurgardens IF
16.08Gais01Herb Malmo FFMalmo FF
09.08Herb Malmo FFMalmo FF12Degerfors IF
02.08IF Brommapojkarna12Herb Malmo FFMalmo FF
26.07Herb Malmo FFMalmo FF12IF Elfsborg
20.07Kalmar FF22Herb Malmo FFMalmo FF
12.07Herb Malmo FFMalmo FF40IFK Goteborg
04.07Degerfors IF01Herb Malmo FFMalmo FF
30.05Herb Malmo FFMalmo FF52Halmstad

Malmo FF — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 40% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
2.10
4.20
Strzelone
1.00
1.20
2.20
Stracone
1.10
0.90
2.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
60%
Śr. strzały/mecz
15.13
Śr. faule/mecz
15.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.00
2.40
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
0.80
0.30
1.10
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
13.75
Śr. faule/mecz
13.38

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 10% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.44
15.13
13.75
Strzały celne / mecz
4.75
5.25
4.25
Strzały niecelne / mecz
4.63
4.75
4.50
Skuteczność strzałów
13.4%
16.5%
10.0%
Strzały na gola
7.45
6.05
10.00
Strzały celne na gola
2.45
2.10
3.09
Strzały Over 10.5
75% (12/16)
88% (7/8)
63% (5/8)
Strzały Over 11.5
75% (12/16)
88% (7/8)
63% (5/8)
Strzały Over 12.5
63% (10/16)
63% (5/8)
63% (5/8)
Strzały Over 13.5
63% (10/16)
63% (5/8)
63% (5/8)
Strzały Over 14.5
56% (9/16)
50% (4/8)
63% (5/8)
Strzały celne Over 3.5
63% (10/16)
75% (6/8)
50% (4/8)
Strzały celne Over 4.5
44% (7/16)
50% (4/8)
38% (3/8)
Strzały celne Over 5.5
38% (6/16)
38% (3/8)
38% (3/8)
Strzały celne Over 6.5
19% (3/16)
25% (2/8)
13% (1/8)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.19
3.13
3.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (16/16)
100% (8/8)
100% (8/8)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (14/16)
88% (7/8)
88% (7/8)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (9/16)
38% (3/8)
75% (6/8)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (6/16)
38% (3/8)
38% (3/8)
Team Offsides AVG
0.94
0.88
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
44% (7/16)
38% (3/8)
50% (4/8)
Team Offsides Over 1.5 %
19% (3/16)
13% (1/8)
25% (2/8)
Team Offsides Over 2.5 %
19% (3/16)
13% (1/8)
25% (2/8)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Under 2.5
30% (6/20)
0% (0/10)
60% (6/10)
Under 3.5
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Under 4.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 60% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Malmo FF

Wynik meczu

1-0
5 (26%)
2-3
4 (21%)
1-2
2 (11%)
1-1
1 (5%)
3-1
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
5 (26%)
0-1
4 (21%)
1-2
3 (16%)
3-0
2 (11%)
1-0
2 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Malmo FF

Liczba goli w meczu

1
5 (26%)
5
5 (26%)
3
4 (21%)
4
3 (16%)
2
1 (5%)

Liczba goli do przerwy

1
6 (32%)
0
5 (26%)
3
5 (26%)
4
2 (11%)
5
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Allsvenskan.

Allsvenskan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sirius191333422.21
2Hammarby FF191135361.89
3Djurgardens IF181026321.78
4IF Elfsborg19874311.63
5BK Hacken19874311.63
6AIK Stockholm18945311.72
7Malmo FF19928291.53
8Vasteras SK FK19856291.53
9Gais19757261.37
10IF Brommapojkarna19667241.26
11IFK Goteborg19658231.21
12Mjallby AIF17557201.18
13Kalmar FF195410191.00
14Degerfors IF194411160.84
15Orgryte IS193511140.74
16Halmstad192512110.58