
2026/27 Orgryte IS — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 9 | 1 | 5 | 3 | 15 | 17 | -2 | 0.89 | |
| Forma wyjazdowa | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 25 | -18 | 0.60 | |
| Ogółem | 19 | 3 | 5 | 11 | 22 | 42 | -20 | 0.74 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orgryte IS — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Orgryte IS — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Orgryte IS — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orgryte IS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Orgryte IS — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orgryte IS — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orgryte IS — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Orgryte IS — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 1.90 | 3.30 |
Strzelone | 0.60 | 1.00 | 1.60 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 1.70 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Posiadanie piłki | 44% | ||
Śr. strzały/mecz | 11.38 | ||
Śr. faule/mecz | 10.38 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.70 | 3.20 |
Strzelone | 0.50 | 0.20 | 0.70 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 2.50 |
BTTS % | 10% | 10% | 10% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 70% | 80% | 75% |
Posiadanie piłki | 42% | ||
Śr. strzały/mecz | 10.50 | ||
Śr. faule/mecz | 12.50 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 8% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.94 | 11.38 | 10.50 |
Strzały celne / mecz | 3.88 | 4.00 | 3.75 |
Strzały niecelne / mecz | 4.13 | 4.38 | 3.88 |
Skuteczność strzałów | 11.4% | 15.4% | 7.1% |
Strzały na gola | 8.75 | 6.50 | 14.00 |
Strzały celne na gola | 3.10 | 2.29 | 5.00 |
Strzały Over 10.5 | 63% (10/16) | 63% (5/8) | 63% (5/8) |
Strzały Over 11.5 | 50% (8/16) | 50% (4/8) | 50% (4/8) |
Strzały Over 12.5 | 31% (5/16) | 25% (2/8) | 38% (3/8) |
Strzały Over 13.5 | 19% (3/16) | 25% (2/8) | 13% (1/8) |
Strzały Over 14.5 | 13% (2/16) | 13% (1/8) | 13% (1/8) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (8/16) | 38% (3/8) | 63% (5/8) |
Strzały celne Over 4.5 | 31% (5/16) | 38% (3/8) | 25% (2/8) |
Strzały celne Over 5.5 | 25% (4/16) | 25% (2/8) | 25% (2/8) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (4/16) | 25% (2/8) | 25% (2/8) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 31% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.60 | 2.38 | 2.86 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (15/15) | 100% (8/8) | 100% (7/7) |
Match Offsides Over 1.5 % | 73% (11/15) | 63% (5/8) | 86% (6/7) |
Match Offsides Over 2.5 % | 47% (7/15) | 38% (3/8) | 57% (4/7) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (5/15) | 38% (3/8) | 29% (2/7) |
Team Offsides AVG | 1.33 | 1.50 | 1.14 |
Team Offsides Over 0.5 % | 80% (12/15) | 88% (7/8) | 71% (5/7) |
Team Offsides Over 1.5 % | 33% (5/15) | 38% (3/8) | 29% (2/7) |
Team Offsides Over 2.5 % | 20% (3/15) | 25% (2/8) | 14% (1/7) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Under 2.5 | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Under 4.5 | 80% (16/20) | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 85% (17/20) | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 50% (10/20) | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H | 25% (5/20) | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 40% (8/20) | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
BTTS Both Halves | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Draw | 20% (4/20) | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Lose | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 35% (7/20) | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 25% (5/20) | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 50% (10/20) | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Orgryte IS
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Orgryte IS
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Allsvenskan.