Football Stats
Ligi/Allsvenskan

Tabela ligowa

DrużynaMPktFormaPPG
1Sirius1942
LDW
2.21
2Hammarby FF1936
WWD
1.89
3Djurgardens IF1832
LLW
1.78
4IF Elfsborg1931
WWW
1.63
5BK Hacken1931
WLD
1.63
6AIK Stockholm1831
WLD
1.72
7Malmo FF1929
WLW
1.53
8Vasteras SK FK1929
LWL
1.53
9Gais1926
LWD
1.37
10IF Brommapojkarna1924
WDL
1.26
11IFK Goteborg1923
LWW
1.21
12Mjallby AIF1720
LLD
1.18
13Kalmar FF1919
LLD
1.00
14Degerfors IF1916
WWL
0.84
15Orgryte IS1914
LLW
0.74
16Halmstad1911
LLL
0.58

Statystyki meczowe (FT)

3.03Śr. goli/mecz
54%BTTS%
46%Czyste konto w meczu (%)

Wynik meczu

Gospodarze42%Remis24%Goście34%

Progi Over — łączna liczba goli

Over 0.597%
Over 1.583%
Over 2.556%
Over 3.533%
Over 4.518%

Wynik meczu to odsetek zwycięstw gospodarzy, remisów i zwycięstw gości we wszystkich rozegranych meczach sezonu tej ligi; progi Over to odsetek tych samych meczów z co najmniej tyloma golami łącznie (obie drużyny razem).

Mapa cieplna goli

10%0-10'
9%11-20'
12%21-30'
9%31-40'
11%41-50'
12%51-60'
11%61-70'
9%71-80'
16%81-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (454 gole w 150 meczach).

Mapa cieplna goli — przedziały 15 min

16%0-15'
16%16-30'
15%31-45'
17%46-60'
16%61-75'
20%76-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (454 gole w 150 meczach).

CS% / BTTS% / progi

DrużynaCS%BTTS%Over 1.5%Over 2.5%RożneKartki
AIK Stockholm17%(3/18)67%(12/18)83%(15/18)67%(12/18)5.6(16)2.6(16)
BK Hacken32%(6/19)63%(12/19)84%(16/19)58%(11/19)5.3(16)2.3(16)
Degerfors IF11%(2/19)42%(8/19)84%(16/19)47%(9/19)4.7(16)2.1(16)
Djurgardens IF44%(8/18)44%(8/18)72%(13/18)67%(12/18)7.2(15)1.6(15)
Gais42%(8/19)37%(7/19)74%(14/19)37%(7/19)5.6(16)2.1(16)
Halmstad11%(2/19)47%(9/19)89%(17/19)32%(6/19)3.7(16)1.6(16)
Hammarby FF42%(8/19)47%(9/19)95%(18/19)58%(11/19)6.2(16)1.3(16)
IF Brommapojkarna11%(2/19)74%(14/19)95%(18/19)74%(14/19)4.3(16)1.8(16)
IF Elfsborg32%(6/19)63%(12/19)84%(16/19)42%(8/19)3.9(16)1.5(16)
IFK Goteborg11%(2/19)58%(11/19)89%(17/19)53%(10/19)6.1(16)2.5(16)
Kalmar FF16%(3/19)47%(9/19)74%(14/19)53%(10/19)4.9(16)1.0(16)
Malmo FF32%(6/19)63%(12/19)74%(14/19)68%(13/19)4.8(16)2.3(16)
Mjallby AIF24%(4/17)47%(8/17)76%(13/17)53%(9/17)4.7(15)2.2(15)
Orgryte IS16%(3/19)53%(10/19)89%(17/19)53%(10/19)4.0(16)1.6(16)
Sirius26%(5/19)63%(12/19)95%(18/19)79%(15/19)5.6(16)1.3(16)
Vasteras SK FK32%(6/19)47%(9/19)74%(14/19)58%(11/19)4.3(16)1.5(16)

CS% (mecz bez straty gola), BTTS% (obie drużyny trafiły) i progi Over liczone są jako odsetek wszystkich rozegranych meczów drużyny w tym sezonie ligi (liczba w nawiasie to próbka) — Rożne i Kartki to średnia na mecz z tej samej sezonowej próbki.

Match Stats

13.7Strzały / mecz
50%Posiadanie piłki
12.2Faule / mecz
1.5Spalone / mecz

Średnie liczone są ze wszystkich zsynchronizowanych meczów tej ligi w bieżącym sezonie, łącznie dla obu drużyn każdego spotkania — nie tylko jednego zespołu.

Rożne / Kartki

Statystyki rożnych i kartek zbieramy na razie tylko dla lig z pełnym pokryciem (core) — ta liga do nich nie należy.

Statystyki połowowe (1. połowa / 2. połowa)

FHG — Over X

Over 0.571%
Over 1.540%
Over 2.522%
Over 3.55%

2HG — Over X

Over 0.581%
Over 1.547%
Over 2.524%
Over 3.57%

Liczba goli — 1. połowa

0 gole29% · 43 razy
1 gole31% · 47 razy
2 gole18% · 27 razy
3+ gole22% · 33 razy

Wyniki do przerwy

0-029% · 43 razy
1-018% · 27 razy
0-113% · 20 razy
1-19% · 14 razy
3-05% · 8 razy
0-25% · 8 razy

* FHG = gole w 1. połowie, 2HG = gole w 2. połowie — sezon 2026/27 ligi Allsvenskan (150 z 150 meczów ma komplet wyniku do przerwy).

Najczęstsze wyniki meczów

1-113% · 20 razy
2-011% · 16 razy
0-19% · 13 razy
1-27% · 11 razy
3-06% · 9 razy
2-26% · 9 razy

Najczęstsza liczba goli w meczu

0 gole3% · 5 razy
1 gole13% · 20 razy
2 gole27% · 41 razy
3 gole23% · 35 razy
4 gole15% · 22 razy
5+ gole18% · 27 razy