Football Stats
Herb Sonderjyske
Flaga DaniaSonderjyske
12. miejsce w tabeli Superliga
Dania / SuperligaSezon 2026/27

2026/27 Sonderjyske — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz2
Gs6
RB-4
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R0
P3
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W0
R1
P5
Gz5
Gs13
RB-8
Śr. pkt0.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sonderjyske — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sonderjyske — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sonderjyske — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sonderjyske — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sonderjyske — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sonderjyske — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sonderjyske — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08FC Copenhagen31Herb SonderjyskeSonderjyske
23.08Herb SonderjyskeSonderjyske03FC Nordsjaelland
17.08Brondby32Herb SonderjyskeSonderjyske
07.08Herb SonderjyskeSonderjyske00Viborg
03.08Odense10Herb SonderjyskeSonderjyske
26.07Herb SonderjyskeSonderjyske23FC Midtjylland
17.05Herb SonderjyskeSonderjyske14FC Nordsjaelland
08.05Viborg01Herb SonderjyskeSonderjyske
03.05Aarhus21Herb SonderjyskeSonderjyske
26.04Herb SonderjyskeSonderjyske30Brondby

Sonderjyske — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.40
1.30
2.70
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
12.80
Śr. faule/mecz
14.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
1.00
1.90
2.90
Strzelone
0.10
0.70
0.80
Stracone
0.90
1.20
2.10
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
90%
50%
70%
Posiadanie piłki
41%
Śr. strzały/mecz
10.10
Śr. faule/mecz
12.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 28% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
12.33
9.67
Strzały celne / mecz
3.67
4.00
3.33
Strzały niecelne / mecz
5.00
6.00
4.00
Skuteczność strzałów
7.6%
5.4%
10.3%
Strzały na gola
13.20
18.50
9.67
Strzały celne na gola
4.40
6.00
3.33
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
4.00
1.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
100% (3/3)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (3/5)
100% (3/3)
0% (0/2)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.60
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
33% (1/3)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 31% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.85
0.97
0.74
xGA (Against)
1.73
1.50
1.97
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.40 (20/20)
9.90 (10/10)
10.90 (10/10)
Over 6.5 Corners
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 7.5 Corners
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.15
4.50
3.80
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
83
45
38

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.45 (20/20)
3.50 (10/10)
3.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
69
35
34
Highest in a Match
6
5
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sonderjyske

Wynik meczu

2-3
2 (33%)
0-1
1 (17%)
0-0
1 (17%)
1-3
1 (17%)
0-3
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (33%)
2-2
1 (17%)
1-2
1 (17%)
0-3
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sonderjyske

Liczba goli w meczu

5
2 (33%)
1
1 (17%)
0
1 (17%)
4
1 (17%)
3
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (33%)
3
2 (33%)
4
1 (17%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Superliga.

Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17