Football Stats
Herb Barrow
Flaga AngliaBarrow
23. miejsce w tabeli National League

2026/27 Barrow — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R2
P1
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W0
R2
P3
Gz5
Gs9
RB-4
Śr. pkt0.40
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barrow — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Barrow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barrow — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Barrow — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Barrow — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barrow — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barrow — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barrow — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barrow — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barrow — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barrow — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Kidderminster Harriers11Herb BarrowBarrow
28.08Herb BarrowBarrow12Yeovil Town
22.08Harrogate Town22Herb BarrowBarrow
15.08Herb BarrowBarrow12AFC Hornchurch
08.08Hartlepool20Herb BarrowBarrow
02.05Herb BarrowBarrow12Newport County
25.04Cambridge United30Herb BarrowBarrow
18.04Herb BarrowBarrow13Walsall
14.04Herb BarrowBarrow32Oldham
11.04Barnet32Herb BarrowBarrow

Barrow — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
0.50
2.00
2.50
Strzelone
0.10
0.80
0.90
Stracone
0.40
1.20
1.60
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
90%
50%
70%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
3.40
Strzelone
0.60
0.40
1.00
Stracone
0.90
1.50
2.40
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Barrow

Wynik meczu

1-2
2 (40%)
0-2
1 (20%)
2-2
1 (20%)
1-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
1-1
2 (40%)
0-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Barrow

Liczba goli w meczu

2
2 (40%)
3
2 (40%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
2
2 (40%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League.

National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00