Football Stats
Herb F91 Dudelange
Flaga LuksemburgF91 Dudelange
13. miejsce w tabeli National Division

2026/27 F91 Dudelange — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R0
P3
Gz5
Gs8
RB-3
Śr. pkt1.20
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • F91 Dudelange — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
  • F91 Dudelange — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • F91 Dudelange — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • F91 Dudelange — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 F91 Dudelange — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Wiltz12Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
23.08Herb F91 DudelangeF91 Dudelange32US Rumelange
16.08US Mondorf-les-bains10Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
09.08Herb F91 DudelangeF91 Dudelange02UNA Strassen
04.08Atert Bissen20Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
26.07UN Kaerjeng 9720Herb F91 DudelangeF91 Dudelange
22.07Herb F91 DudelangeF91 Dudelange20Mamer
18.07Herb F91 DudelangeF91 Dudelange51US Hostert
11.07Herb F91 DudelangeF91 Dudelange40Excelsior Virton
04.07Herb F91 DudelangeF91 Dudelange21US Rumelange

F91 Dudelange — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
67%
33%
50%
Śr. goli/mecz
1.56
1.56
3.30
Strzelone
1.22
0.67
2.00
Stracone
0.33
0.89
1.30
BTTS %
0%
22%
11%
Czyste konto %
67%
33%
50%
Nie strzelił %
33%
56%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
70%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 250% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
0% (0/19)
0% (0/9)
0% (0/10)
BTTS 2H
21% (4/19)
22% (2/9)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/19)
0% (0/9)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/19)
0% (0/9)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/19)
0% (0/9)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
21% (4/19)
22% (2/9)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
79% (15/19)
78% (7/9)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny F91 Dudelange

Wynik meczu

0-2
2 (40%)
0-1
1 (20%)
3-2
1 (20%)
2-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-1
3 (75%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny F91 Dudelange

Liczba goli w meczu

2
2 (40%)
1
1 (20%)
5
1 (20%)
3
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
4 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National Division.

National Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1UNA Strassen4400123.00
6Atert Bissen430192.25
7US Hostert420261.50
9US Rumelange420261.50
10UN Kaerjeng 97420261.50
11Wiltz411241.00
12Victoria Rosport410330.75
13F91 Dudelange410330.75
15AS Jeunesse Esch400400.00
16Swift Hesperange400400.00