Football Stats
Herb SCM Gloria Buzău
Flaga RumuniaSCM Gloria Buzău
Liga I
Rumunia / Liga ISezon 2024/25
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2024/25 SCM Gloria Buzău — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze19
W4
R3
P12
Gz12
Gs23
RB-11
Śr. pkt0.79
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze20
W3
R3
P14
Gz17
Gs42
RB-25
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze39
W7
R6
P26
Gz29
Gs65
RB-36
Śr. pkt0.69
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SCM Gloria Buzău — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • SCM Gloria Buzău — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — nie strzela gola u siebie (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SCM Gloria Buzău — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SCM Gloria Buzău — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SCM Gloria Buzău — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SCM Gloria Buzău — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SCM Gloria Buzău — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SCM Gloria Buzău — nie strzela gola w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SCM Gloria Buzău — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.05Uta Arad00Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău
09.05Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău03Unirea Slobozia
03.05Farul Constanta10Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău
27.04Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău02FC Botosani
21.04Petrolul Ploiesti40Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău
11.04Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău01Politehnica Iasi
06.04AFC Hermannstadt02Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău
31.03Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău02Oţelul
17.03Sepsi OSK Sfantu Gheorghe12Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău
09.03CFR 1907 Cluj60Herb SCM Gloria BuzăuSCM Gloria Buzău

SCM Gloria Buzău — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 200% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.70
1.30
2.00
Strzelone
0.00
0.40
0.40
Stracone
0.70
0.90
1.60
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
100%
80%
90%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
11.00
Śr. faule/mecz
11.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
1.10
2.60
Strzelone
0.60
0.10
0.70
Stracone
0.90
1.00
1.90
BTTS %
30%
0%
15%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
90%
70%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
8.00
Śr. faule/mecz
11.30

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 28% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
9.89
11.11
8.68
Strzały celne / mecz
3.16
3.68
2.63
Strzały niecelne / mecz
3.74
4.21
3.26
Skuteczność strzałów
7.7%
5.7%
10.3%
Strzały na gola
12.97
17.58
9.71
Strzały celne na gola
4.14
5.83
2.94
Strzały Over 10.5
37% (14/38)
53% (10/19)
21% (4/19)
Strzały Over 11.5
24% (9/38)
32% (6/19)
16% (3/19)
Strzały Over 12.5
13% (5/38)
21% (4/19)
5% (1/19)
Strzały Over 13.5
13% (5/38)
21% (4/19)
5% (1/19)
Strzały Over 14.5
11% (4/38)
21% (4/19)
0% (0/19)
Strzały celne Over 3.5
37% (14/38)
47% (9/19)
26% (5/19)
Strzały celne Over 4.5
24% (9/38)
32% (6/19)
16% (3/19)
Strzały celne Over 5.5
8% (3/38)
16% (3/19)
0% (0/19)
Strzały celne Over 6.5
3% (1/38)
5% (1/19)
0% (0/19)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.03
3.72
4.32
Match Offsides Over 0.5 %
100% (37/37)
100% (18/18)
100% (19/19)
Match Offsides Over 1.5 %
89% (33/37)
89% (16/18)
89% (17/19)
Match Offsides Over 2.5 %
70% (26/37)
61% (11/18)
79% (15/19)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (21/37)
50% (9/18)
63% (12/19)
Team Offsides AVG
2.14
2.22
2.05
Team Offsides Over 0.5 %
89% (33/37)
94% (17/18)
84% (16/19)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (21/37)
56% (10/18)
58% (11/19)
Team Offsides Over 2.5 %
32% (12/37)
39% (7/18)
26% (5/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 8% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.05 (20/20)
8.70 (10/10)
9.40 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.40
4.20
2.60
More Corners Than Opponent
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
68
42
26

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.60 (20/20)
4.90 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
92
49
43
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SCM Gloria Buzău

Wynik meczu

0-2
8 (21%)
0-1
7 (18%)
1-2
5 (13%)
0-0
3 (8%)
2-1
2 (5%)

Wynik do przerwy

0-0
10 (26%)
0-1
10 (26%)
0-2
8 (21%)
1-1
5 (13%)
1-0
4 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SCM Gloria Buzău

Liczba goli w meczu

2
12 (31%)
3
10 (26%)
1
8 (21%)
0
3 (8%)
6
3 (8%)

Liczba goli do przerwy

2
14 (36%)
1
14 (36%)
0
10 (26%)
3
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2024/25 ligi Liga I.

Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5SCM Gloria Buzău18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Rumunia, realne dane wkrótce.