Football Stats
Herb Reus
Flaga HiszpaniaReus
Segunda División
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2018/19 Reus — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze21
W1
R5
P15
Gz8
Gs25
RB-17
Śr. pkt0.38
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze21
W4
R1
P16
Gz8
Gs23
RB-15
Śr. pkt0.62
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze42
W5
R6
P31
Gz16
Gs48
RB-32
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reus — przegrywa u siebie (10/10, 100%)
  • Reus — nie strzela gola u siebie (10/10, 100%)
  • Reus — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Reus — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reus — przegrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Reus — nie strzela gola na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Reus — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Reus — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Reus — przegrywa w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Reus — nie strzela gola w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Reus — poniżej 1.5 gola w meczu w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Reus — poniżej 2.5 gola w meczu w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Reus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Reus — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.06Rayo Majadahonda10Herb ReusReus
01.06Herb ReusReus01Sporting Gijon
25.05Numancia10Herb ReusReus
18.05Herb ReusReus01Malaga
11.05Osasuna10Herb ReusReus
04.05Cordoba10Herb ReusReus
27.04Herb ReusReus01Alcorcon
20.04Zaragoza10Herb ReusReus
13.04Herb ReusReus01Oviedo
06.04Mallorca10Herb ReusReus

Reus — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
Śr. goli/mecz
1.00
Strzelone
0.00
Stracone
1.00
BTTS %
Czyste konto %
Nie strzelił %
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
Śr. goli/mecz
1.00
Strzelone
0.00
Stracone
1.00
BTTS %
Czyste konto %
Nie strzelił %

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
7.62
8.27
6.90
Strzały celne / mecz
2.24
2.55
1.90
Strzały niecelne / mecz
3.33
3.00
3.70
Skuteczność strzałów
10.0%
8.8%
11.6%
Strzały na gola
10.00
11.38
8.63
Strzały celne na gola
2.94
3.50
2.38
Strzały Over 10.5
24% (5/21)
27% (3/11)
20% (2/10)
Strzały Over 11.5
19% (4/21)
27% (3/11)
10% (1/10)
Strzały Over 12.5
14% (3/21)
18% (2/11)
10% (1/10)
Strzały Over 13.5
10% (2/21)
18% (2/11)
0% (0/10)
Strzały Over 14.5
5% (1/21)
9% (1/11)
0% (0/10)
Strzały celne Over 3.5
14% (3/21)
27% (3/11)
0% (0/10)
Strzały celne Over 4.5
10% (2/21)
18% (2/11)
0% (0/10)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 72% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.15
4.55
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (20/20)
100% (11/11)
100% (9/9)
Match Offsides Over 1.5 %
85% (17/20)
82% (9/11)
89% (8/9)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (12/20)
45% (5/11)
78% (7/9)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (10/20)
45% (5/11)
56% (5/9)
Team Offsides AVG
1.55
1.91
1.11
Team Offsides Over 0.5 %
75% (15/20)
82% (9/11)
67% (6/9)
Team Offsides Over 1.5 %
35% (7/20)
45% (5/11)
22% (2/9)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (5/20)
36% (4/11)
11% (1/9)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 2.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 3.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H
BTTS 2H
BTTS Both Halves
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
BTTS 1H & 2H (No/No)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
Over 6.5 Corners
Over 7.5 Corners
Over 8.5 Corners
Over 9.5 Corners
Over 10.5 Corners
Over 11.5 Corners
Over 12.5 Corners
Over 13.5 Corners
Over 14.5 Corners

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.35
3.60
3.10
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
67
36
31

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 31% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.50 (20/20)
5.10 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
90
51
39
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Reus

Wynik meczu

0-1
22 (52%)
0-2
5 (12%)
1-1
4 (10%)
0-0
2 (5%)
1-2
2 (5%)

Wynik do przerwy

0-1
9 (43%)
0-0
7 (33%)
1-0
3 (14%)
1-1
2 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Reus

Liczba goli w meczu

1
24 (57%)
2
10 (24%)
3
5 (12%)
0
2 (5%)
5
1 (2%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (57%)
0
7 (33%)
2
2 (10%)

* Statystyki z sezonu 2018/19 ligi Segunda División.

Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Reus18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Hiszpania, realne dane wkrótce.