Football Stats
Herb Oviedo
Flaga HiszpaniaOviedo
14. miejsce w tabeli Segunda División

2026/27 Oviedo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R1
P1
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oviedo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Oviedo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Oviedo — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Oviedo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Oviedo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oviedo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Oviedo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oviedo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oviedo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Oviedo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Oviedo — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oviedo — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oviedo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oviedo — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Albacete01Herb OviedoOviedo
22.08Herb OviedoOviedo01Leganes
15.08Herb OviedoOviedo00Granada CF
23.05Mallorca30Herb OviedoOviedo
17.05Herb OviedoOviedo01Alaves
14.05Real Madrid20Herb OviedoOviedo
10.05Herb OviedoOviedo00Getafe
03.05Real Betis30Herb OviedoOviedo
26.04Herb OviedoOviedo12Elche
23.04Herb OviedoOviedo11Villarreal

Oviedo — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
0.80
0.50
1.30
Strzelone
0.30
0.20
0.50
Stracone
0.50
0.30
0.80
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
70%
80%
75%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
9.30
Śr. faule/mecz
11.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.40
1.80
3.20
Strzelone
0.60
0.40
1.00
Stracone
0.80
1.40
2.20
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
60%
80%
70%
Posiadanie piłki
41%
Śr. strzały/mecz
10.00
Śr. faule/mecz
13.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 100% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
6.00
4.50
9.00
Strzały celne / mecz
2.67
1.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
2.67
3.00
2.00
Skuteczność strzałów
5.6%
0.0%
11.1%
Strzały na gola
18.00
9.00
Strzały celne na gola
8.00
5.00
Strzały Over 10.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
1.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
1.00
0.50
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
Under 2.5
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 22% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.75 (20/20)
7.90 (10/10)
9.60 (10/10)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.55
4.10
3.00
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
71
41
30

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.60 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
91
46
45
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
2
2
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Oviedo

Wynik meczu

0-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Oviedo

Liczba goli w meczu

1
2 (67%)
0
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Segunda División.

Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00