Football Stats
Herb Giugliano
Flaga WłochyGiugliano
14. miejsce w tabeli Serie C - Girone C

2026/27 Giugliano — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R1
P1
Gz6
Gs7
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Giugliano — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Giugliano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Giugliano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Giugliano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Giugliano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Giugliano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Giugliano — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Giugliano — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Giugliano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Giugliano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Giugliano — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Giugliano — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Giugliano — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Giugliano — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Giugliano — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Giugliano — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Giugliano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Casarano43Herb GiuglianoGiugliano
21.08Herb GiuglianoGiugliano33Scafatese
26.04Casertana11Herb GiuglianoGiugliano
19.04Herb GiuglianoGiugliano11Benevento
12.04Team Altamura11Herb GiuglianoGiugliano
06.04Herb GiuglianoGiugliano10Crotone
29.03Casarano20Herb GiuglianoGiugliano
22.03Audace Cerignola10Herb GiuglianoGiugliano
14.03Herb GiuglianoGiugliano31Atalanta II
08.03Siracusa21Herb GiuglianoGiugliano

Giugliano — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 450% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.00
1.50
2.50
Strzelone
0.60
1.10
1.70
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
1.10
1.30
2.40
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Giugliano

Wynik meczu

3-4
1 (50%)
3-3
1 (50%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (50%)
1-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Giugliano

Liczba goli w meczu

7
1 (50%)
6
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (50%)
1
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C - Girone C.

Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00