Football Stats
Herb Scafatese
Flaga WłochyScafatese
16. miejsce w tabeli Serie C - Girone C

2026/27 Scafatese — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R1
P1
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scafatese — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Scafatese — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Scafatese — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Scafatese — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Scafatese — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Scafatese — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Scafatese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scafatese — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Scafatese — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Scafatese — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Scafatese — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Scafatese — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scafatese — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scafatese — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Scafatese — wygrywa (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb ScafateseScafatese02AZ Picerno
21.08Giugliano33Herb ScafateseScafatese

Scafatese — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
1.50
1.60
3.10
Strzelone
1.10
1.10
2.20
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
70%
45%
Śr. goli/mecz
1.60
2.30
3.90
Strzelone
0.90
1.80
2.70
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Under 4.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Scafatese

Wynik meczu

3-3
1 (50%)
0-2
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Scafatese

Liczba goli w meczu

6
1 (50%)
2
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C - Girone C.

Serie C - Girone C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Potenza220063.00
2AZ Picerno220063.00
3Sorrento220063.00
4Barletta211042.00
5Casertana211042.00
6Inter U23211042.00
7Foggia211042.00
8Team Altamura211042.00
9SS Monopoli210131.50
10Audace Cerignola210131.50
11Bari210131.50
12Cavese210131.50
13Casarano210131.50
14Giugliano201110.50
15Salernitana201110.50
16Scafatese201110.50
17Savoia200200.00
18Crotone200200.00
19Cosenza200200.00
20Catania200200.00