Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Tabora United
Streaki - Tabora United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tabora United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tabora United — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Tabora United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tabora United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Tabora United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tabora United — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tabora United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Coastal Union
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Coastal Union — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Coastal Union — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Coastal Union — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Coastal Union — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Coastal Union — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tabora United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tabora United — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Tabora United — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Coastal Union
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Coastal Union — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Coastal Union — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Coastal Union — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tabora United jest o 29% lepsza niż Coastal Union pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tabora United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.40 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Coastal Union | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.06.2026Dvs Namungo0-0
- 12.06.2026Wvs KMC1-0
- 24.05.2026Lvs Fountain Gate1-2
- 20.05.2026Wvs Mtibwa Sugar2-1
- 12.05.2026Dvs JKT Tanzania1-1
- 08.05.2026Wvs Azam4-1
- 04.05.2026Lvs Mashujaa0-1
- 01.05.2026Wvs Tanzania Prisons3-0
- 17.04.2026Wvs Pamba Jiji1-0
- 09.04.2026Dvs Simba0-0
- 15.06.2026Wvs KMC3-1
- 12.06.2026Dvs Namungo1-1
- 24.05.2026Wvs Mashujaa1-0
- 21.05.2026Lvs Simba1-2
- 13.05.2026Wvs Mbeya City2-0
- 09.05.2026Lvs Young Africans0-3
- 05.05.2026Lvs Fountain Gate2-3
- 02.05.2026Wvs Singida Black Stars2-1
- 15.04.2026Wvs Dodoma Jiji3-1
- 06.04.2026Dvs Mtibwa Sugar1-1
Progi bramkowe
| Tabora United | Coastal Union | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Tabora United | Coastal Union | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Tabora United | Coastal Union | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tabora United | Coastal Union | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Tanzania, realne dane wkrótce.

