Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Coastal Union
Streaki - Coastal Union
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Coastal Union — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Coastal Union — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Coastal Union — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Coastal Union — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Coastal Union — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Coastal Union — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Pamba Jiji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pamba Jiji — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pamba Jiji — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pamba Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Coastal Union
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Coastal Union — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coastal Union — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Pamba Jiji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pamba Jiji — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pamba Jiji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Coastal Union jest o 20% lepsza niż Pamba Jiji pod względem odsetku wygranych meczów.
| Coastal Union | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.90 | 2.55 |
Strzelone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Pamba Jiji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.00 | 2.35 |
Strzelone | 1.40 | 0.60 | 1.00 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Lvs Azam0-2
- 24.06.2026Dvs Tabora United1-1
- 15.06.2026Wvs KMC3-1
- 12.06.2026Dvs Namungo1-1
- 24.05.2026Wvs Mashujaa1-0
- 21.05.2026Lvs Simba1-2
- 13.05.2026Wvs Mbeya City2-0
- 09.05.2026Lvs Young Africans0-3
- 05.05.2026Lvs Fountain Gate2-3
- 02.05.2026Wvs Singida Black Stars2-1
- 27.06.2026Lvs JKT Tanzania1-2
- 24.06.2026Lvs Mbeya City0-2
- 18.06.2026Wvs Mtibwa Sugar4-0
- 14.06.2026Lvs Simba1-2
- 26.05.2026Lvs Tanzania Prisons2-3
- 20.05.2026Wvs KMC1-0
- 14.05.2026Lvs Azam0-2
- 10.05.2026Dvs Dodoma Jiji0-0
- 05.05.2026Lvs Singida Black Stars1-3
- 30.04.2026Wvs Fountain Gate2-1
Progi bramkowe
| Coastal Union | Pamba Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Coastal Union | Pamba Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Coastal Union | Pamba Jiji | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Coastal Union | Pamba Jiji | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Tanzania, realne dane wkrótce.

