Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Tatran Bohunice
Streaki - Tatran Bohunice
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tatran Bohunice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Tatran Bohunice — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Tatran Bohunice — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Tatran Bohunice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tatran Bohunice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tatran Bohunice — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tatran Bohunice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Tatran Bohunice — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Líšeň II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Líšeň II — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Líšeň II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Líšeň II — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Líšeň II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Líšeň II — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Líšeň II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tatran Bohunice
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tatran Bohunice — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tatran Bohunice — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tatran Bohunice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tatran Bohunice — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tatran Bohunice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Líšeň II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Líšeň II — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Líšeň II jest o 33% lepsza niż Tatran Bohunice pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tatran Bohunice | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.40 | 2.20 |
Strzelone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
Stracone | 0.40 | 1.10 | 0.75 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Líšeň II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 80% | 80% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 4.10 | 4.00 |
Strzelone | 3.30 | 3.20 | 3.25 |
Stracone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Lvs Velké Meziříčí1-2
- 30.05.2026Wvs Havlíčkův Brod2-1
- 24.05.2026Wvs Sokol Tasovice3-0
- 16.05.2026Wvs Dálnice Speřice1-0
- 08.05.2026Wvs FS Třebíč3-1
- 01.05.2026Wvs Pelhřimov1-0
- 25.04.2026Wvs Humpolec4-0
- 19.04.2026Lvs Ždírec nad Doubravou0-2
- 15.04.2026Lvs Kuřim1-3
- 11.04.2026Wvs Žďár nad Sázavou2-0
- 05.06.2026Wvs Humpolec5-1
- 31.05.2026Wvs Ždírec nad Doubravou4-1
- 24.05.2026Wvs Žďár nad Sázavou5-0
- 20.05.2026Wvs Sparta Brno3-1
- 08.05.2026Wvs Chotebor5-0
- 02.05.2026Dvs Kuřim0-0
- 26.04.2026Wvs Znojmo2-1
- 19.04.2026Wvs Velká Bíteš2-0
- 12.04.2026Wvs Pelhřimov3-1
- 05.04.2026Wvs Velké Meziříčí1-0
Progi bramkowe
| Tatran Bohunice | Líšeň II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Tatran Bohunice | Líšeň II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Tatran Bohunice | Líšeň II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tatran Bohunice | Líšeň II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 100% (20/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

