Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Žďár nad Sázavou
Streaki - Žďár nad Sázavou
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Žďár nad Sázavou — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Žďár nad Sázavou — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Žďár nad Sázavou — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Žďár nad Sázavou — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Žďár nad Sázavou — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Kuřim
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kuřim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Kuřim — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kuřim — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kuřim — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kuřim — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kuřim — jest niepokonany (16/20, 80%)
- Kuřim — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Kuřim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Žďár nad Sázavou
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Žďár nad Sázavou — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Žďár nad Sázavou — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Žďár nad Sázavou — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Žďár nad Sázavou — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Žďár nad Sázavou — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Žďár nad Sázavou — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Žďár nad Sázavou — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Kuřim
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kuřim — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kuřim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kuřim jest o 100% lepsza niż Žďár nad Sázavou pod względem odsetku wygranych meczów.
| Žďár nad Sázavou | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.20 | 2.95 |
Strzelone | 1.20 | 0.50 | 0.85 |
Stracone | 1.50 | 2.70 | 2.10 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Kuřim | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.60 | 3.20 |
Strzelone | 3.10 | 1.40 | 2.25 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Lvs Znojmo1-10
- 31.05.2026Lvs Velká Bíteš1-3
- 24.05.2026Lvs Líšeň II0-5
- 16.05.2026Lvs Velké Meziříčí0-3
- 08.05.2026Dvs Havlíčkův Brod0-0
- 03.05.2026Dvs Sokol Tasovice3-3
- 26.04.2026Lvs Dálnice Speřice0-1
- 19.04.2026Wvs FS Třebíč1-0
- 14.04.2026Lvs Ždírec nad Doubravou0-2
- 11.04.2026Lvs Tatran Bohunice0-2
- 06.06.2026Wvs Sparta Brno3-1
- 30.05.2026Lvs Chotebor0-1
- 23.05.2026Wvs Pelhřimov8-1
- 16.05.2026Wvs Znojmo3-1
- 10.05.2026Dvs Velká Bíteš1-1
- 02.05.2026Dvs Líšeň II0-0
- 26.04.2026Wvs Velké Meziříčí2-1
- 18.04.2026Dvs Havlíčkův Brod2-2
- 15.04.2026Wvs Tatran Bohunice3-1
- 12.04.2026Lvs Sokol Tasovice0-2
Progi bramkowe
| Žďár nad Sázavou | Kuřim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Žďár nad Sázavou | Kuřim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Žďár nad Sázavou | Kuřim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Žďár nad Sázavou | Kuřim | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

