Football Stats
Herb Palmeiras
PalmeirasŚr. pkt/mecz 2.45
Brazylia / Serie A27 lipca 2026 00:30
Herb Atletico-MG
Atletico-MGŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Palmeiras

5W — Palmeiras3D2W — Atletico-MG

Streaki - Palmeiras

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Palmeiras — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Palmeiras — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Palmeiras — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Palmeiras — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Palmeiras — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Palmeiras — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Palmeiras — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Palmeiras — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Atletico-MG

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico-MG — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Atletico-MG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Atletico-MG — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico-MG — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Palmeiras

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Palmeiras — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — jest niepokonany w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Atletico-MG

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico-MG — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb PalmeirasPalmeiras12Herb Atletico-MGAtletico-MG
28.01Herb Atletico-MGAtletico-MG22Herb PalmeirasPalmeiras
04.12Herb Atletico-MGAtletico-MG03Herb PalmeirasPalmeiras
20.07Herb PalmeirasPalmeiras32Herb Atletico-MGAtletico-MG
28.09Herb PalmeirasPalmeiras21Herb Atletico-MGAtletico-MG
17.06Herb Atletico-MGAtletico-MG04Herb PalmeirasPalmeiras
19.10Herb PalmeirasPalmeiras02Herb Atletico-MGAtletico-MG
28.05Herb Atletico-MGAtletico-MG11Herb PalmeirasPalmeiras
29.09Herb Atletico-MGAtletico-MG01Herb PalmeirasPalmeiras
05.06Herb PalmeirasPalmeiras00Herb Atletico-MGAtletico-MG

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Palmeiras jest o 88% lepsza niż Atletico-MG pod względem odsetku wygranych meczów.

PalmeirasDomWyjazdOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.90
1.90
1.90
Stracone
0.60
0.70
0.65
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
52%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
16.90
12.30
14.60
Śr. faule/mecz
12.90
14.90
13.90
Atletico-MGDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
1.90
2.35
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
Posiadanie piłki
47%
51%
49%
Śr. strzały/mecz
15.50
12.33
13.82
Śr. faule/mecz
11.00
13.89
12.53

Ostatnie 10 meczów

Palmeiras jest o +111% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Palmeiras u siebie
0.90 gola/mecz
Atletico-MG na wyjeździe

Progi bramkowe

PalmeirasAtletico-MG
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Palmeiras notuje o 30% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPalmeirasAtletico-MG
Match Corners AVG
10.73 (37/40)
12.00 (20/20)
9.24 (17/20)
Over 6.5 Corners
81% (30/37)
90% (18/20)
71% (12/17)
Over 7.5 Corners
76% (28/37)
85% (17/20)
65% (11/17)
Over 8.5 Corners
76% (28/37)
85% (17/20)
65% (11/17)
Over 9.5 Corners
70% (26/37)
80% (16/20)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
51% (19/37)
65% (13/20)
35% (6/17)
Over 11.5 Corners
41% (15/37)
55% (11/20)
24% (4/17)
Over 12.5 Corners
24% (9/37)
35% (7/20)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
19% (7/37)
25% (5/20)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
14% (5/37)
20% (4/20)
6% (1/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPalmeirasAtletico-MG
Corners Earned Match
5.63
6.40
4.85
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
225
128
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Palmeiras notuje o 17% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPalmeirasAtletico-MG
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.90 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
182
98
84
Highest in a Match
14
12
14
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemPalmeirasAtletico-MG
Strzały / mecz
13.74
14.04
13.41
Strzały celne / mecz
4.60
4.64
4.55
Strzały niecelne / mecz
5.28
5.60
4.91
Skuteczność strzałów
11.8%
12.8%
10.5%
Strzały na gola
8.50
7.80
9.52
Strzały celne na gola
2.84
2.58
3.23
Strzały Over 10.5
77% (36/47)
80% (20/25)
73% (16/22)
Strzały Over 11.5
66% (31/47)
72% (18/25)
59% (13/22)
Strzały Over 12.5
62% (29/47)
68% (17/25)
55% (12/22)
Strzały Over 13.5
51% (24/47)
52% (13/25)
50% (11/22)
Strzały Over 14.5
43% (20/47)
44% (11/25)
41% (9/22)
Strzały celne Over 3.5
66% (31/47)
68% (17/25)
64% (14/22)
Strzały celne Over 4.5
49% (23/47)
52% (13/25)
45% (10/22)
Strzały celne Over 5.5
34% (16/47)
36% (9/25)
32% (7/22)
Strzały celne Over 6.5
19% (9/47)
16% (4/25)
23% (5/22)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Palmeiras notuje o 17% wyższy wynik niż Atletico-MG pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemPalmeirasAtletico-MG
Match Offsides AVG
3.67
3.62
3.74
Match Offsides Over 0.5 %
100% (40/40)
100% (21/21)
100% (19/19)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (36/40)
81% (17/21)
100% (19/19)
Match Offsides Over 2.5 %
68% (27/40)
67% (14/21)
68% (13/19)
Match Offsides Over 3.5 %
48% (19/40)
48% (10/21)
47% (9/19)
Team Offsides AVG
2.13
2.29
1.95
Team Offsides Over 0.5 %
90% (36/40)
95% (20/21)
84% (16/19)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (25/40)
62% (13/21)
63% (12/19)
Team Offsides Over 2.5 %
30% (12/40)
33% (7/21)
26% (5/19)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Atletico-MG jest o 21% lepsza niż Palmeiras pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPalmeirasAtletico-MG
xG (For)
1.18
1.07
1.30
xGA (Against)
1.05
0.97
1.15
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPalmeirasAtletico-MG
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58