Football Stats
Herb Vasco DA Gama
Vasco DA GamaŚr. pkt/mecz 1.15
Brazylia / Serie A26 lipca 2026 01:30
Herb Mirassol
MirassolŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Vasco DA Gama

0W — Vasco DA Gama1D3W — Mirassol

Streaki - Vasco DA Gama

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vasco DA Gama — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Mirassol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mirassol — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mirassol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mirassol — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Mirassol — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Mirassol — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Mirassol — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mirassol — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mirassol — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mirassol — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mirassol — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mirassol — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Mirassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Vasco DA Gama

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vasco DA Gama — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Mirassol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mirassol — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama11Herb MirassolMirassol
29.01Herb MirassolMirassol21Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama
02.12Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama02Herb MirassolMirassol
02.08Herb MirassolMirassol32Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Vasco DA GamaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.90
2.80
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
55%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
18.30
15.20
16.75
Śr. faule/mecz
12.20
13.10
12.65
MirassolDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
2.40
2.45
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
51%
50%
Śr. strzały/mecz
15.70
11.10
13.40
Śr. faule/mecz
11.80
12.30
12.05

Ostatnie 10 meczów

Vasco DA Gama jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Vasco DA Gama u siebie
1.00 gola/mecz
Mirassol na wyjeździe

Progi bramkowe

Vasco DA GamaMirassol
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mirassol notuje o 10% wyższy wynik niż Vasco DA Gama pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVasco DA GamaMirassol
Match Corners AVG
9.57 (40/40)
9.10 (20/20)
10.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVasco DA GamaMirassol
Corners Earned Match
5.05
4.95
5.15
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
202
99
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mirassol notuje o 16% wyższy wynik niż Vasco DA Gama pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVasco DA GamaMirassol
Match Cards AVG
4.65 (40/40)
4.30 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
186
86
100
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Vasco DA Gama jest o 33% lepsza niż Mirassol pod względem strzałów na mecz.

OgółemVasco DA GamaMirassol
Strzały / mecz
15.25
17.42
13.08
Strzały celne / mecz
4.79
5.21
4.38
Strzały niecelne / mecz
6.44
7.08
5.79
Skuteczność strzałów
7.4%
6.5%
8.6%
Strzały na gola
13.56
15.48
11.63
Strzały celne na gola
4.26
4.63
3.89
Strzały Over 10.5
79% (38/48)
96% (23/24)
63% (15/24)
Strzały Over 11.5
75% (36/48)
92% (22/24)
58% (14/24)
Strzały Over 12.5
71% (34/48)
88% (21/24)
54% (13/24)
Strzały Over 13.5
60% (29/48)
79% (19/24)
42% (10/24)
Strzały Over 14.5
52% (25/48)
67% (16/24)
38% (9/24)
Strzały celne Over 3.5
67% (32/48)
71% (17/24)
63% (15/24)
Strzały celne Over 4.5
48% (23/48)
58% (14/24)
38% (9/24)
Strzały celne Over 5.5
31% (15/48)
42% (10/24)
21% (5/24)
Strzały celne Over 6.5
17% (8/48)
21% (5/24)
13% (3/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Mirassol notuje o 7% wyższy wynik niż Vasco DA Gama pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemVasco DA GamaMirassol
Match Offsides AVG
2.76
2.62
2.90
Match Offsides Over 0.5 %
100% (42/42)
100% (21/21)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (28/42)
57% (12/21)
76% (16/21)
Match Offsides Over 2.5 %
55% (23/42)
52% (11/21)
57% (12/21)
Match Offsides Over 3.5 %
31% (13/42)
29% (6/21)
33% (7/21)
Team Offsides AVG
1.48
1.43
1.52
Team Offsides Over 0.5 %
76% (32/42)
71% (15/21)
81% (17/21)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (17/42)
38% (8/21)
43% (9/21)
Team Offsides Over 2.5 %
21% (9/42)
19% (4/21)
24% (5/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vasco DA Gama jest o 42% lepsza niż Mirassol pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemVasco DA GamaMirassol
xG (For)
1.30
1.53
1.07
xGA (Against)
1.16
1.06
1.26
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVasco DA GamaMirassol
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo251564512.04
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Vasco DA Gama246711251.04
18Mirassol256712251.00
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58