Football Stats
Herb Mirassol
MirassolŚr. pkt/mecz 1.05
Brazylia / Serie A30 lipca 2026 00:30
Herb Remo
RemoŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Mirassol

1W — Mirassol1D1W — Remo

Streaki - Mirassol

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mirassol — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mirassol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mirassol — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Mirassol — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mirassol — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Mirassol — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mirassol — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mirassol — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mirassol — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Mirassol — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Mirassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Remo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Remo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Remo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Remo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Remo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)

Serie - Mirassol

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mirassol — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mirassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Remo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Remo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 64 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 1.5 spalonych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.07Herb MirassolMirassol21Herb RemoRemo
04.02Herb RemoRemo22Herb MirassolMirassol
15.05Herb RemoRemo31Herb MirassolMirassol

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Remo jest o 40% lepsza niż Mirassol pod względem odsetku wygranych meczów.

MirassolDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
2.40
2.45
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
15.70
11.30
13.50
Śr. faule/mecz
11.80
12.00
11.90
RemoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
3.30
2.80
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
40%
43%
41%
Śr. strzały/mecz
11.40
10.80
11.10
Śr. faule/mecz
11.90
10.50
11.20

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekMirassol vs Remo
1.30 gola/mecz
Mirassol u siebie
1.30 gola/mecz
Remo na wyjeździe

Progi bramkowe

MirassolRemo
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Remo notuje o 15% wyższy wynik niż Mirassol pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMirassolRemo
Match Corners AVG
10.95 (40/40)
10.20 (20/20)
11.70 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 9.5 Corners
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 10.5 Corners
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 11.5 Corners
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 12.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMirassolRemo
Corners Earned Match
5.00
5.35
4.65
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
200
107
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mirassol notuje o 24% wyższy wynik niż Remo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMirassolRemo
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
4.85 (20/20)
3.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
175
97
78
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mirassol jest o 7% lepsza niż Remo pod względem strzałów na mecz.

OgółemMirassolRemo
Strzały / mecz
12.67
13.08
12.28
Strzały celne / mecz
4.12
4.38
3.88
Strzały niecelne / mecz
5.63
5.79
5.48
Skuteczność strzałów
9.2%
8.6%
9.8%
Strzały na gola
10.89
11.63
10.23
Strzały celne na gola
3.54
3.89
3.23
Strzały Over 10.5
67% (33/49)
63% (15/24)
72% (18/25)
Strzały Over 11.5
59% (29/49)
58% (14/24)
60% (15/25)
Strzały Over 12.5
49% (24/49)
54% (13/24)
44% (11/25)
Strzały Over 13.5
39% (19/49)
42% (10/24)
36% (9/25)
Strzały Over 14.5
33% (16/49)
38% (9/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 3.5
55% (27/49)
63% (15/24)
48% (12/25)
Strzały celne Over 4.5
33% (16/49)
38% (9/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 5.5
24% (12/49)
21% (5/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 6.5
18% (9/49)
13% (3/24)
24% (6/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemMirassolRemo
Match Offsides AVG
3.93
2.90
4.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (46/46)
100% (21/21)
100% (25/25)
Match Offsides Over 1.5 %
89% (41/46)
76% (16/21)
100% (25/25)
Match Offsides Over 2.5 %
74% (34/46)
57% (12/21)
88% (22/25)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (26/46)
33% (7/21)
76% (19/25)
Team Offsides AVG
1.57
1.52
1.60
Team Offsides Over 0.5 %
80% (37/46)
81% (17/21)
80% (20/25)
Team Offsides Over 1.5 %
46% (21/46)
43% (9/21)
48% (12/25)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (9/46)
24% (5/21)
16% (4/25)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mirassol jest o 9% lepsza niż Remo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMirassolRemo
xG (For)
1.03
1.07
0.99
xGA (Against)
1.31
1.26
1.37
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMirassolRemo
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58