Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Chapecoense-sc
Streaki - Chapecoense-sc
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chapecoense-sc — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Chapecoense-sc — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Chapecoense-sc — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Chapecoense-sc — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Chapecoense-sc — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Chapecoense-sc — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Chapecoense-sc — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Chapecoense-sc — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Chapecoense-sc — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Chapecoense-sc — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Chapecoense-sc — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Chapecoense-sc — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Chapecoense-sc — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Bahia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bahia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bahia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bahia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bahia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bahia — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
- Bahia — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Bahia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Bahia — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Bahia — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Bahia — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Bahia — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Bahia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Chapecoense-sc
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chapecoense-sc — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Chapecoense-sc — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Chapecoense-sc — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Chapecoense-sc — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Chapecoense-sc — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chapecoense-sc — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu
Serie - Bahia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bahia — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 153 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — powyżej 8.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bahia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bahia jest o 150% lepsza niż Chapecoense-sc pod względem odsetku wygranych meczów.
| Chapecoense-sc | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 0.90 | 0.60 | 0.75 |
Stracone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 45% | 40% | 42% |
Śr. strzały/mecz | 15.67 | 8.50 | 11.89 |
Śr. faule/mecz | 12.11 | 13.90 | 13.05 |
| Bahia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.70 | 2.75 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 60% | 54% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 15.44 | 12.38 | 14.00 |
Śr. faule/mecz | 15.44 | 12.63 | 14.12 |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Dvs Vasco DA Gama0-0
- 30.07.2026Dvs Fluminense0-0
- 26.07.2026Dvs Corinthians1-1
- 21.07.2026Dvs Atletico-MG1-1
- 17.07.2026Wvs Chapecoense-sc2-0
- 12.07.2026Lvs Fluminense0-2
- 04.07.2026Wvs Atletico Torque4-1
- 30.05.2026Wvs Botafogo2-1
- 25.05.2026Lvs Coritiba2-3
- 17.05.2026Dvs Gremio1-1
Progi bramkowe
| Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bahia notuje o 17% wyższy wynik niż Chapecoense-sc pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.97 (36/40) | 10.16 (19/20) | 11.88 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 94% (34/36) | 89% (17/19) | 100% (17/17) |
Over 7.5 Corners | 92% (33/36) | 89% (17/19) | 94% (16/17) |
Over 8.5 Corners | 75% (27/36) | 68% (13/19) | 82% (14/17) |
Over 9.5 Corners | 64% (23/36) | 63% (12/19) | 65% (11/17) |
Over 10.5 Corners | 47% (17/36) | 42% (8/19) | 53% (9/17) |
Over 11.5 Corners | 42% (15/36) | 32% (6/19) | 53% (9/17) |
Over 12.5 Corners | 28% (10/36) | 21% (4/19) | 35% (6/17) |
Over 13.5 Corners | 22% (8/36) | 11% (2/19) | 35% (6/17) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/36) | 5% (1/19) | 18% (3/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.00 | 4.05 | 5.95 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 10% (2/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Corners Earned | 200 | 81 | 119 |
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.70 | 6.05 | 5.35 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 228 | 121 | 107 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Bahia notuje o 29% wyższy wynik niż Chapecoense-sc pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.92 (40/40) | 4.30 (20/20) | 5.55 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 197 | 86 | 111 |
Highest in a Match | 10 | 7 | 10 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Bahia jest o 8% lepsza niż Chapecoense-sc pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.67 | 13.13 | 14.21 |
Strzały celne / mecz | 4.23 | 3.54 | 4.92 |
Strzały niecelne / mecz | 5.88 | 6.00 | 5.75 |
Skuteczność strzałów | 9.3% | 7.9% | 10.6% |
Strzały na gola | 10.75 | 12.60 | 9.47 |
Strzały celne na gola | 3.33 | 3.40 | 3.28 |
Strzały Over 10.5 | 65% (31/48) | 58% (14/24) | 71% (17/24) |
Strzały Over 11.5 | 56% (27/48) | 50% (12/24) | 63% (15/24) |
Strzały Over 12.5 | 52% (25/48) | 42% (10/24) | 63% (15/24) |
Strzały Over 13.5 | 42% (20/48) | 33% (8/24) | 50% (12/24) |
Strzały Over 14.5 | 35% (17/48) | 29% (7/24) | 42% (10/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 54% (26/48) | 42% (10/24) | 67% (16/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 40% (19/48) | 17% (4/24) | 63% (15/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 31% (15/48) | 17% (4/24) | 46% (11/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 19% (9/48) | 13% (3/24) | 25% (6/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Bahia notuje o 8% wyższy wynik niż Chapecoense-sc pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.88 | 2.47 | 3.21 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (43/43) | 100% (19/19) | 100% (24/24) |
Match Offsides Over 1.5 % | 91% (39/43) | 89% (17/19) | 92% (22/24) |
Match Offsides Over 2.5 % | 44% (19/43) | 37% (7/19) | 50% (12/24) |
Match Offsides Over 3.5 % | 21% (9/43) | 11% (2/19) | 29% (7/24) |
Team Offsides AVG | 1.49 | 1.42 | 1.54 |
Team Offsides Over 0.5 % | 74% (32/43) | 84% (16/19) | 67% (16/24) |
Team Offsides Over 1.5 % | 47% (20/43) | 37% (7/19) | 54% (13/24) |
Team Offsides Over 2.5 % | 23% (10/43) | 16% (3/19) | 29% (7/24) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Bahia jest o 46% lepsza niż Chapecoense-sc pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.26 | 1.02 | 1.49 |
xGA (Against) | 1.40 | 1.64 | 1.16 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Chapecoense-sc | Bahia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

