Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Botafogo
Streaki - Botafogo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Botafogo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Botafogo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Botafogo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Botafogo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Botafogo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Botafogo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Botafogo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Botafogo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Botafogo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Botafogo — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Botafogo — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Botafogo — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Botafogo — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Botafogo — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Botafogo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Botafogo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Atletico Paranaense
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico Paranaense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atletico Paranaense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Atletico Paranaense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Atletico Paranaense — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Atletico Paranaense — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Atletico Paranaense — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Botafogo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Botafogo — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Botafogo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Botafogo — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Botafogo — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Botafogo — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Botafogo — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Botafogo — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Atletico Paranaense
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico Paranaense — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Paranaense jest o 13% lepsza niż Botafogo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Botafogo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.70 | 2.80 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | 50% | 47% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 15.80 | 14.30 | 15.05 |
Śr. faule/mecz | 14.60 | 13.80 | 14.20 |
| Atletico Paranaense | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Strzelone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
Stracone | 0.40 | 1.30 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Posiadanie piłki | 53% | 47% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 14.20 | 10.20 | 12.20 |
Śr. faule/mecz | 12.30 | 14.90 | 13.60 |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs Vitoria0-1
- 09.08.2026Dvs Fluminense1-1
- 26.07.2026Wvs Cruzeiro1-0
- 23.07.2026Dvs Vitoria0-0
- 16.07.2026Wvs Santos2-1
- 30.05.2026Lvs Bahia1-2
- 23.05.2026Dvs Sao Paulo1-1
- 17.05.2026Wvs Corinthians3-1
- 14.05.2026Lvs Chapecoense-sc0-2
- 10.05.2026Dvs Atletico-MG1-1
- 15.08.2026Dvs RB Bragantino1-1
- 09.08.2026Wvs Santos2-0
- 06.08.2026Lvs Vitoria0-4
- 04.08.2026Wvs Vitoria2-0
- 30.07.2026Dvs Corinthians0-0
- 25.07.2026Wvs Internacional2-0
- 23.07.2026Wvs Sao Paulo2-1
- 30.05.2026Wvs Mirassol1-0
- 24.05.2026Wvs Remo2-1
- 17.05.2026Dvs Flamengo1-1
Progi bramkowe
| Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Botafogo notuje o 15% wyższy wynik niż Atletico Paranaense pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.57 (40/40) | 10.25 (20/20) | 8.90 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Over 7.5 Corners | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.60 | 4.75 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 184 | 95 | 89 |
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.97 | 5.50 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 199 | 110 | 89 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Botafogo notuje o 8% wyższy wynik niż Atletico Paranaense pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.53 (40/40) | 5.75 (20/20) | 5.30 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Cards | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 221 | 115 | 106 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Botafogo jest o 21% lepsza niż Atletico Paranaense pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.76 | 14.00 | 11.56 |
Strzały celne / mecz | 4.92 | 5.21 | 4.64 |
Strzały niecelne / mecz | 4.94 | 5.50 | 4.40 |
Skuteczność strzałów | 11.8% | 11.0% | 12.8% |
Strzały na gola | 8.45 | 9.08 | 7.81 |
Strzały celne na gola | 3.26 | 3.38 | 3.14 |
Strzały Over 10.5 | 65% (32/49) | 71% (17/24) | 60% (15/25) |
Strzały Over 11.5 | 55% (27/49) | 67% (16/24) | 44% (11/25) |
Strzały Over 12.5 | 49% (24/49) | 63% (15/24) | 36% (9/25) |
Strzały Over 13.5 | 41% (20/49) | 50% (12/24) | 32% (8/25) |
Strzały Over 14.5 | 33% (16/49) | 42% (10/24) | 24% (6/25) |
Strzały celne Over 3.5 | 69% (34/49) | 75% (18/24) | 64% (16/25) |
Strzały celne Over 4.5 | 53% (26/49) | 63% (15/24) | 44% (11/25) |
Strzały celne Over 5.5 | 35% (17/49) | 42% (10/24) | 28% (7/25) |
Strzały celne Over 6.5 | 22% (11/49) | 29% (7/24) | 16% (4/25) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Atletico Paranaense notuje o 110% wyższy wynik niż Botafogo pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.47 | 3.20 | 3.70 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (43/43) | 100% (20/20) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 1.5 % | 79% (34/43) | 70% (14/20) | 87% (20/23) |
Match Offsides Over 2.5 % | 72% (31/43) | 60% (12/20) | 83% (19/23) |
Match Offsides Over 3.5 % | 51% (22/43) | 50% (10/20) | 52% (12/23) |
Team Offsides AVG | 1.35 | 0.85 | 1.78 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (29/43) | 45% (9/20) | 87% (20/23) |
Team Offsides Over 1.5 % | 44% (19/43) | 30% (6/20) | 57% (13/23) |
Team Offsides Over 2.5 % | 16% (7/43) | 10% (2/20) | 22% (5/23) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.27 | 1.23 | 1.30 |
xGA (Against) | 1.23 | 1.48 | 1.00 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Botafogo | Atletico Paranaense | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

