Football Stats
Herb Palmeiras
PalmeirasŚr. pkt/mecz 2.05
Brazylia / Serie A23 sierpnia 2026 21:00
Herb Vasco DA Gama
Vasco DA GamaŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Palmeiras

7W — Palmeiras2D1W — Vasco DA Gama

Streaki - Palmeiras

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Palmeiras — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Palmeiras — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Palmeiras — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Palmeiras — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Palmeiras — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Palmeiras — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Palmeiras — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Palmeiras — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Palmeiras — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Palmeiras — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Vasco DA Gama

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vasco DA Gama — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Vasco DA Gama — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Palmeiras

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Palmeiras — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palmeiras — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Vasco DA Gama

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vasco DA Gama — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasco DA Gama — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb PalmeirasPalmeiras41Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama
12.03Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama21Herb PalmeirasPalmeiras
01.10Herb PalmeirasPalmeiras30Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama
04.05Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama01Herb PalmeirasPalmeiras
22.09Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama01Herb PalmeirasPalmeiras
14.06Herb PalmeirasPalmeiras20Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama
27.08Herb PalmeirasPalmeiras10Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama
23.04Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama22Herb PalmeirasPalmeiras
26.01Herb PalmeirasPalmeiras11Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama
08.11Herb Vasco DA GamaVasco DA Gama01Herb PalmeirasPalmeiras

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Palmeiras jest o 140% lepsza niż Vasco DA Gama pod względem odsetku wygranych meczów.

PalmeirasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.10
3.20
2.65
Strzelone
1.50
2.20
1.85
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
58%
55%
56%
Śr. strzały/mecz
19.00
14.30
16.65
Śr. faule/mecz
11.30
14.20
12.75
Vasco DA GamaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.70
2.50
Strzelone
0.90
1.30
1.10
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
17.00
15.10
16.05
Śr. faule/mecz
13.80
13.90
13.85

Ostatnie 10 meczów

Palmeiras jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Palmeiras u siebie
1.30 gola/mecz
Vasco DA Gama na wyjeździe

Progi bramkowe

PalmeirasVasco DA Gama
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Palmeiras notuje o 34% wyższy wynik niż Vasco DA Gama pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
Match Corners AVG
9.88 (40/40)
11.30 (20/20)
8.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
Corners Earned Match
5.80
6.85
4.75
More Corners Than Opponent
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Corners Earned
232
137
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Palmeiras notuje o 15% wyższy wynik niż Vasco DA Gama pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
4.60 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
172
92
80
Highest in a Match
12
12
8
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Vasco DA Gama jest o 24% lepsza niż Palmeiras pod względem strzałów na mecz.

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
Strzały / mecz
15.69
14.04
17.42
Strzały celne / mecz
4.92
4.64
5.21
Strzały niecelne / mecz
6.33
5.60
7.08
Skuteczność strzałów
9.4%
12.8%
6.5%
Strzały na gola
10.68
7.80
15.48
Strzały celne na gola
3.35
2.58
4.63
Strzały Over 10.5
88% (43/49)
80% (20/25)
96% (23/24)
Strzały Over 11.5
82% (40/49)
72% (18/25)
92% (22/24)
Strzały Over 12.5
78% (38/49)
68% (17/25)
88% (21/24)
Strzały Over 13.5
65% (32/49)
52% (13/25)
79% (19/24)
Strzały Over 14.5
55% (27/49)
44% (11/25)
67% (16/24)
Strzały celne Over 3.5
69% (34/49)
68% (17/25)
71% (17/24)
Strzały celne Over 4.5
55% (27/49)
52% (13/25)
58% (14/24)
Strzały celne Over 5.5
39% (19/49)
36% (9/25)
42% (10/24)
Strzały celne Over 6.5
18% (9/49)
16% (4/25)
21% (5/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Palmeiras notuje o 60% wyższy wynik niż Vasco DA Gama pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
Match Offsides AVG
3.12
3.62
2.62
Match Offsides Over 0.5 %
100% (42/42)
100% (21/21)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
69% (29/42)
81% (17/21)
57% (12/21)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (25/42)
67% (14/21)
52% (11/21)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (16/42)
48% (10/21)
29% (6/21)
Team Offsides AVG
1.86
2.29
1.43
Team Offsides Over 0.5 %
83% (35/42)
95% (20/21)
71% (15/21)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (21/42)
62% (13/21)
38% (8/21)
Team Offsides Over 2.5 %
26% (11/42)
33% (7/21)
19% (4/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vasco DA Gama jest o 42% lepsza niż Palmeiras pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
xG (For)
1.30
1.07
1.53
xGA (Against)
1.01
0.97
1.06
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPalmeirasVasco DA Gama
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58