Football Stats
Herb Atletico Paranaense
Atletico ParanaenseŚr. pkt/mecz 1.80
Brazylia / Serie A30 sierpnia 2026 16:00
Herb Fluminense
FluminenseŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico Paranaense

Streaki - Atletico Paranaense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Paranaense — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Atletico Paranaense — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Atletico Paranaense — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico Paranaense — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Paranaense — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico Paranaense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Atletico Paranaense — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Paranaense — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Paranaense — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Fluminense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fluminense — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fluminense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fluminense — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fluminense — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fluminense — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fluminense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fluminense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fluminense — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fluminense — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Fluminense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fluminense — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fluminense — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fluminense — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fluminense — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fluminense — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fluminense — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Fluminense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Atletico Paranaense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Paranaense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Paranaense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Fluminense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fluminense — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fluminense — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense33Herb FluminenseFluminense
15.03Herb FluminenseFluminense32Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense
01.12Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense11Herb FluminenseFluminense
22.10Herb FluminenseFluminense10Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense
27.08Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense22Herb FluminenseFluminense
22.04Herb FluminenseFluminense20Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense
03.09Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense10Herb FluminenseFluminense
15.05Herb FluminenseFluminense21Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense
17.10Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense01Herb FluminenseFluminense
30.06Herb FluminenseFluminense14Herb Atletico ParanaenseAtletico Paranaense

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Paranaense jest o 43% lepsza niż Fluminense pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico ParanaenseDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.00
2.20
2.10
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
0.40
1.20
0.80
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
53%
46%
49%
Śr. strzały/mecz
14.20
9.70
11.95
Śr. faule/mecz
12.30
13.90
13.10
FluminenseDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.10
2.50
Strzelone
1.70
0.90
1.30
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
61%
55%
58%
Śr. strzały/mecz
18.44
11.00
14.53
Śr. faule/mecz
11.33
14.40
12.95

Ostatnie 10 meczów

Atletico Paranaense jest o +78% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Atletico Paranaense u siebie
0.90 gola/mecz
Fluminense na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico ParanaenseFluminense
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atletico Paranaense notuje o 9% wyższy wynik niż Fluminense pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
Match Corners AVG
9.08 (39/40)
9.45 (20/20)
8.68 (19/20)
Over 6.5 Corners
72% (28/39)
75% (15/20)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
69% (27/39)
70% (14/20)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
60% (12/20)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
46% (18/39)
55% (11/20)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
26% (10/39)
30% (6/20)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
30% (6/20)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
18% (7/39)
20% (4/20)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
10% (2/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
Corners Earned Match
4.80
4.50
5.10
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
192
90
102

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fluminense notuje o 7% wyższy wynik niż Atletico Paranaense pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
Match Cards AVG
5.42 (40/40)
5.25 (20/20)
5.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Total Cards
217
105
112
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Fluminense jest o 30% lepsza niż Atletico Paranaense pod względem strzałów na mecz.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
Strzały / mecz
13.32
11.56
15.08
Strzały celne / mecz
5.16
4.64
5.68
Strzały niecelne / mecz
5.22
4.40
6.04
Skuteczność strzałów
11.4%
12.8%
10.3%
Strzały na gola
8.76
7.81
9.67
Strzały celne na gola
3.39
3.14
3.64
Strzały Over 10.5
66% (33/50)
60% (15/25)
72% (18/25)
Strzały Over 11.5
56% (28/50)
44% (11/25)
68% (17/25)
Strzały Over 12.5
48% (24/50)
36% (9/25)
60% (15/25)
Strzały Over 13.5
42% (21/50)
32% (8/25)
52% (13/25)
Strzały Over 14.5
32% (16/50)
24% (6/25)
40% (10/25)
Strzały celne Over 3.5
74% (37/50)
64% (16/25)
84% (21/25)
Strzały celne Over 4.5
54% (27/50)
44% (11/25)
64% (16/25)
Strzały celne Over 5.5
36% (18/50)
28% (7/25)
44% (11/25)
Strzały celne Over 6.5
20% (10/50)
16% (4/25)
24% (6/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Atletico Paranaense notuje o 17% wyższy wynik niż Fluminense pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
Match Offsides AVG
3.33
3.70
2.96
Match Offsides Over 0.5 %
100% (46/46)
100% (23/23)
100% (23/23)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (38/46)
87% (20/23)
78% (18/23)
Match Offsides Over 2.5 %
74% (34/46)
83% (19/23)
65% (15/23)
Match Offsides Over 3.5 %
41% (19/46)
52% (12/23)
30% (7/23)
Team Offsides AVG
1.65
1.78
1.52
Team Offsides Over 0.5 %
83% (38/46)
87% (20/23)
78% (18/23)
Team Offsides Over 1.5 %
52% (24/46)
57% (13/23)
48% (11/23)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (8/46)
22% (5/23)
13% (3/23)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
xG (For)
1.33
1.30
1.36
xGA (Against)
1.04
1.00
1.08
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico ParanaenseFluminense
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo241464482.00
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Mirassol246711251.04
18Vasco DA Gama246711251.04
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58