Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Coritiba
Streaki - Coritiba
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Coritiba — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Coritiba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Coritiba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Coritiba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Coritiba — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Coritiba — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Coritiba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Coritiba — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Coritiba — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Coritiba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Coritiba — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Coritiba — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Coritiba — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Coritiba — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Coritiba — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Coritiba — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Mirassol
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mirassol — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mirassol — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mirassol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mirassol — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mirassol — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mirassol — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mirassol — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mirassol — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Mirassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Mirassol — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Mirassol — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mirassol — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mirassol — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mirassol — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mirassol — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Mirassol — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Coritiba
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Coritiba — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Coritiba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Mirassol
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mirassol — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mirassol — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Coritiba | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 43% | 41% | 42% |
Śr. strzały/mecz | 12.70 | 9.11 | 11.00 |
Śr. faule/mecz | 11.70 | 9.78 | 10.79 |
| Mirassol | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.50 | 2.65 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Posiadanie piłki | 46% | 46% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 13.00 | 10.80 | 11.90 |
Śr. faule/mecz | 13.50 | 13.10 | 13.30 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Wvs Remo3-2
- 23.08.2026Wvs Corinthians2-1
- 16.08.2026Dvs Sao Paulo1-1
- 08.08.2026Wvs Chapecoense-sc2-1
- 31.07.2026Lvs Cruzeiro0-1
- 26.07.2026Dvs RB Bragantino0-0
- 22.07.2026Lvs Palmeiras1-3
- 30.05.2026Lvs Flamengo0-3
- 25.05.2026Wvs Bahia3-2
- 17.05.2026Wvs Santos3-0
Progi bramkowe
| Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Coritiba notuje o 7% wyższy wynik niż Mirassol pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.46 (39/40) | 9.79 (19/20) | 9.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (30/39) | 79% (15/19) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 64% (25/39) | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
Over 8.5 Corners | 64% (25/39) | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 49% (19/39) | 58% (11/19) | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 36% (14/39) | 42% (8/19) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 23% (9/39) | 21% (4/19) | 25% (5/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/39) | 16% (3/19) | 15% (3/20) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/39) | 5% (1/19) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/39) | 5% (1/19) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.85 | 3.50 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 10% (2/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 154 | 70 | 84 |
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.60 | 6.25 | 4.95 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 65% (13/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 224 | 125 | 99 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mirassol notuje o 15% wyższy wynik niż Coritiba pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.53 (40/40) | 4.20 (20/20) | 4.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 181 | 84 | 97 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mirassol jest o 20% lepsza niż Coritiba pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.00 | 10.92 | 13.08 |
Strzały celne / mecz | 3.90 | 3.42 | 4.38 |
Strzały niecelne / mecz | 5.38 | 4.96 | 5.79 |
Skuteczność strzałów | 10.2% | 12.2% | 8.6% |
Strzały na gola | 9.76 | 8.19 | 11.63 |
Strzały celne na gola | 3.17 | 2.56 | 3.89 |
Strzały Over 10.5 | 56% (27/48) | 50% (12/24) | 63% (15/24) |
Strzały Over 11.5 | 52% (25/48) | 46% (11/24) | 58% (14/24) |
Strzały Over 12.5 | 48% (23/48) | 42% (10/24) | 54% (13/24) |
Strzały Over 13.5 | 38% (18/48) | 33% (8/24) | 42% (10/24) |
Strzały Over 14.5 | 31% (15/48) | 25% (6/24) | 38% (9/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 56% (27/48) | 50% (12/24) | 63% (15/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 31% (15/48) | 25% (6/24) | 38% (9/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 15% (7/48) | 8% (2/24) | 21% (5/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 8% (4/48) | 4% (1/24) | 13% (3/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Coritiba notuje o 17% wyższy wynik niż Mirassol pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.00 | 3.11 | 2.90 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (40/40) | 100% (19/19) | 100% (21/21) |
Match Offsides Over 1.5 % | 70% (28/40) | 63% (12/19) | 76% (16/21) |
Match Offsides Over 2.5 % | 55% (22/40) | 53% (10/19) | 57% (12/21) |
Match Offsides Over 3.5 % | 38% (15/40) | 42% (8/19) | 33% (7/21) |
Team Offsides AVG | 1.65 | 1.79 | 1.52 |
Team Offsides Over 0.5 % | 80% (32/40) | 79% (15/19) | 81% (17/21) |
Team Offsides Over 1.5 % | 43% (17/40) | 42% (8/19) | 43% (9/21) |
Team Offsides Over 2.5 % | 28% (11/40) | 32% (6/19) | 24% (5/21) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mirassol jest o 11% lepsza niż Coritiba pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.02 | 0.96 | 1.07 |
xGA (Against) | 1.33 | 1.39 | 1.26 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Coritiba | Mirassol | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

