Football Stats
Herb Bahia
BahiaŚr. pkt/mecz 1.30
Brazylia / Serie A13 września 2026 22:00
Herb Remo
RemoŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Bahia

0W — Bahia0D3W — Remo

Streaki - Bahia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bahia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Bahia — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Bahia — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Bahia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bahia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bahia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Bahia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bahia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bahia — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bahia — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bahia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Bahia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bahia — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bahia — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bahia — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bahia — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bahia — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bahia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Remo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Remo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Remo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Remo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Remo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Remo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Remo — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Remo — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Remo — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Remo — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Remo — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Remo — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Bahia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bahia — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 156 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bahia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Remo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Remo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Remo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.05Herb RemoRemo21Herb BahiaBahia
22.04Herb BahiaBahia13Herb RemoRemo
22.03Herb RemoRemo41Herb BahiaBahia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

BahiaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
1.30
1.60
1.45
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
61%
56%
58%
Śr. strzały/mecz
14.00
16.13
15.00
Śr. faule/mecz
14.00
11.25
12.71
RemoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.90
2.65
Strzelone
1.20
1.30
1.25
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
42%
42%
42%
Śr. strzały/mecz
13.20
9.10
11.15
Śr. faule/mecz
10.80
8.80
9.80

Ostatnie 10 meczów

Bahia jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Bahia u siebie
1.30 gola/mecz
Remo na wyjeździe

Progi bramkowe

BahiaRemo
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bahia notuje o 8% wyższy wynik niż Remo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBahiaRemo
Match Corners AVG
10.92 (37/40)
11.35 (17/20)
10.55 (20/20)
Over 6.5 Corners
89% (33/37)
94% (16/17)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
81% (30/37)
88% (15/17)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
76% (28/37)
76% (13/17)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
57% (21/37)
59% (10/17)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
51% (19/37)
47% (8/17)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
46% (17/37)
47% (8/17)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
35% (13/37)
35% (6/17)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
24% (9/37)
35% (6/17)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
18% (3/17)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBahiaRemo
Corners Earned Match
5.05
5.95
4.15
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Corners Earned
202
119
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Bahia notuje o 24% wyższy wynik niż Remo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBahiaRemo
Match Cards AVG
4.42 (40/40)
4.90 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
177
98
79
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Bahia jest o 16% lepsza niż Remo pod względem strzałów na mecz.

OgółemBahiaRemo
Strzały / mecz
13.22
14.21
12.28
Strzały celne / mecz
4.39
4.92
3.88
Strzały niecelne / mecz
5.61
5.75
5.48
Skuteczność strzałów
10.2%
10.6%
9.8%
Strzały na gola
9.82
9.47
10.23
Strzały celne na gola
3.26
3.28
3.23
Strzały Over 10.5
71% (35/49)
71% (17/24)
72% (18/25)
Strzały Over 11.5
61% (30/49)
63% (15/24)
60% (15/25)
Strzały Over 12.5
53% (26/49)
63% (15/24)
44% (11/25)
Strzały Over 13.5
43% (21/49)
50% (12/24)
36% (9/25)
Strzały Over 14.5
35% (17/49)
42% (10/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 3.5
57% (28/49)
67% (16/24)
48% (12/25)
Strzały celne Over 4.5
45% (22/49)
63% (15/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 5.5
37% (18/49)
46% (11/24)
28% (7/25)
Strzały celne Over 6.5
24% (12/49)
25% (6/24)
24% (6/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemBahiaRemo
Match Offsides AVG
4.02
3.21
4.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (49/49)
100% (24/24)
100% (25/25)
Match Offsides Over 1.5 %
96% (47/49)
92% (22/24)
100% (25/25)
Match Offsides Over 2.5 %
69% (34/49)
50% (12/24)
88% (22/25)
Match Offsides Over 3.5 %
53% (26/49)
29% (7/24)
76% (19/25)
Team Offsides AVG
1.57
1.54
1.60
Team Offsides Over 0.5 %
73% (36/49)
67% (16/24)
80% (20/25)
Team Offsides Over 1.5 %
51% (25/49)
54% (13/24)
48% (12/25)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (11/49)
29% (7/24)
16% (4/25)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Bahia jest o 51% lepsza niż Remo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBahiaRemo
xG (For)
1.23
1.49
0.99
xGA (Against)
1.26
1.16
1.37
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBahiaRemo
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Palmeiras251573522.08
2Flamengo251564512.04
3Atletico Paranaense251366451.80
4Fluminense251195421.68
5Bahia2510105401.60
6Cruzeiro251168391.56
7Coritiba251078371.48
8Atletico-MG241068361.50
9RB Bragantino241059351.46
10Corinthians25889321.28
11Sao Paulo248610301.25
12Botafogo248610301.25
13Santos24789291.21
14Vitoria258512291.16
15Gremio247710281.17
16Internacional2551010251.00
17Vasco DA Gama246711251.04
18Mirassol256712251.00
19Remo255812230.92
20Chapecoense-sc242814140.58