Football Stats
Herb Boise
BoiseŚr. pkt/mecz 1.50
USA / USL League One18 lipca 2026 03:30
Herb Portland Hearts of Pine
Portland Hearts of PineŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Boise

Streaki - Boise

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Boise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Boise — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/9, 89%)
  • Boise — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Boise — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Boise — nie wygrywa 1. połowę (12/16, 75%)

Streaki - Portland Hearts of Pine

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portland Hearts of Pine — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portland Hearts of Pine — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portland Hearts of Pine — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portland Hearts of Pine — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Portland Hearts of Pine — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Portland Hearts of Pine — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Portland Hearts of Pine — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Boise

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Boise — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Boise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Serie - Portland Hearts of Pine

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portland Hearts of Pine — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — więcej goli pada w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb BoiseBoise21Herb Portland Hearts of PinePortland Hearts of Pine

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Boise jest o 26% lepsza niż Portland Hearts of Pine pod względem odsetku wygranych meczów.

BoiseDomWyjazdOgółem
Win %
56%
29%
44%
Śr. goli/mecz
2.67
3.14
2.88
Strzelone
1.56
1.29
1.44
Stracone
1.11
1.86
1.44
BTTS %
56%
57%
56%
Czyste konto %
33%
29%
31%
Nie strzelił %
11%
14%
13%
Portland Hearts of PineDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
3.10
3.30
Strzelone
2.30
1.30
1.80
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Boise jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.56 gola/mecz
Boise u siebie
1.30 gola/mecz
Portland Hearts of Pine na wyjeździe

Progi bramkowe

BoisePortland Hearts of Pine
Over 0.5
100% (9/9)
90% (9/10)
Over 1.5
89% (8/9)
70% (7/10)
Over 2.5
56% (5/9)
60% (6/10)
Over 3.5
22% (2/9)
50% (5/10)
Nie strzelił
11% (1/9)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
69% (11/16)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
69% (11/16)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (12/16)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
94% (15/16)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBoisePortland Hearts of Pine
Under 0.5
6% (2/36)
0% (0/16)
10% (2/20)
Under 1.5
22% (8/36)
25% (4/16)
20% (4/20)
Under 2.5
39% (14/36)
44% (7/16)
35% (7/20)
Under 3.5
56% (20/36)
63% (10/16)
50% (10/20)
Under 4.5
81% (29/36)
88% (14/16)
75% (15/20)
Under 5.5
89% (32/36)
94% (15/16)
85% (17/20)
USL League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Union Omaha241446461.92
3Forward Madison221345431.95
4One Knoxville221165391.77
5Spokane Velocity211227381.81
6Boise231157381.65
8Alta25889321.28
9Fort Wayne21867301.43
10Corpus Christi23797301.30
11Naples238213261.13
12Westchester SC226511231.05
14Greenville Triumph226511231.05
15Sarasota Paradise226412221.00
16NY Cosmos225413190.86
17Richmond Kickers225413190.86