Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Fort Wayne
Streaki - Fort Wayne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fort Wayne — jest niepokonany u siebie (6/6, 100%)
- Fort Wayne — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Fort Wayne — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Fort Wayne — powyżej 1.5 gola w meczu (12/15, 80%)
- Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (11/15, 73%)
Streaki - Greenville Triumph
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Greenville Triumph — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Greenville Triumph — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Greenville Triumph — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Greenville Triumph — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Fort Wayne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Greenville Triumph
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Greenville Triumph — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fort Wayne jest o 33% lepsza niż Greenville Triumph pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fort Wayne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 33% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.17 | 2.44 | 2.33 |
Strzelone | 1.67 | 1.22 | 1.40 |
Stracone | 0.50 | 1.22 | 0.93 |
BTTS % | 33% | 56% | 47% |
Czyste konto % | 67% | 22% | 40% |
Nie strzelił % | 17% | 22% | 20% |
| Greenville Triumph | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.90 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.60 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.07.2026Lvs One Knoxville1-2
- 04.07.2026Wvs Spokane Velocity3-0
- 20.06.2026Wvs Richmond Kickers2-0
- 18.06.2026Dvs Forward Madison1-1
- 10.06.2026Dvs Westchester SC1-1
- 30.05.2026Dvs Alta0-0
- 24.05.2026Wvs Boise3-1
- 20.05.2026Dvs Corpus Christi1-1
- 09.05.2026Wvs Westchester SC1-0
- 06.05.2026Wvs Portland Hearts of Pine3-0
- 08.07.2026Dvs Sarasota Paradise0-0
- 04.07.2026Wvs NY Cosmos3-0
- 20.06.2026Lvs Alta1-2
- 14.06.2026Lvs Westchester SC0-4
- 03.06.2026Wvs Forward Madison1-0
- 29.05.2026Lvs One Knoxville0-2
- 23.05.2026Dvs Portland Hearts of Pine1-1
- 09.05.2026Lvs Richmond Kickers0-3
- 03.05.2026Lvs Union Omaha0-2
- 04.04.2026Lvs Naples0-1
Progi bramkowe
| Fort Wayne | Greenville Triumph | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 67% (4/6) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (3/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (9/15) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (7/15) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 65% (13/20) |
| Fort Wayne | Greenville Triumph | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (3/6) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (9/15) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (7/15) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 65% (13/20) |
| Fort Wayne | Greenville Triumph | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (3/6) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (9/15) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (7/15) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (10/15) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fort Wayne | Greenville Triumph | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 11% (4/35) | 7% (1/15) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 29% (10/35) | 20% (3/15) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 54% (19/35) | 60% (9/15) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (28/35) | 80% (12/15) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 91% (32/35) | 100% (15/15) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 97% (34/35) | 100% (15/15) | 95% (19/20) |

