Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Fort Wayne
Streaki - Fort Wayne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fort Wayne — jest niepokonany u siebie (7/7, 100%)
- Fort Wayne — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Fort Wayne — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Fort Wayne — zachowuje czyste konto u siebie (5/7, 71%)
- Fort Wayne — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/7, 71%)
- Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (13/17, 76%)
- Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (12/17, 71%)
Streaki - Union Omaha
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union Omaha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Union Omaha — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Omaha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Omaha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Omaha — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Omaha — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Union Omaha — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Fort Wayne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Union Omaha
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union Omaha — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Omaha — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Omaha — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Omaha — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Omaha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Omaha — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union Omaha jest o 34% lepsza niż Fort Wayne pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fort Wayne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 57% | 30% | 41% |
Śr. goli/mecz | 2.29 | 2.60 | 2.47 |
Strzelone | 1.86 | 1.20 | 1.47 |
Stracone | 0.43 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 29% | 60% | 47% |
Czyste konto % | 71% | 20% | 41% |
Nie strzelił % | 14% | 20% | 18% |
| Union Omaha | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.20 | 2.70 |
Strzelone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Lvs Spokane Velocity1-3
- 18.07.2026Wvs Greenville Triumph3-0
- 15.07.2026Lvs One Knoxville1-2
- 04.07.2026Wvs Spokane Velocity3-0
- 20.06.2026Wvs Richmond Kickers2-0
- 18.06.2026Dvs Forward Madison1-1
- 10.06.2026Dvs Westchester SC1-1
- 30.05.2026Dvs Alta0-0
- 24.05.2026Wvs Boise3-1
- 20.05.2026Dvs Corpus Christi1-1
- 22.07.2026Wvs Portland Hearts of Pine2-1
- 18.07.2026Dvs Westchester SC2-2
- 02.07.2026Wvs Alta3-1
- 21.06.2026Lvs Boise0-1
- 13.06.2026Lvs Sarasota Paradise0-2
- 10.06.2026Lvs Charlotte Independence0-2
- 31.05.2026Wvs Naples2-1
- 27.05.2026Wvs NY Cosmos2-1
- 24.05.2026Wvs Chattanooga Red Wolves2-0
- 13.05.2026Wvs One Knoxville2-1
Progi bramkowe
| Fort Wayne | Union Omaha | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 86% (6/7) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 71% (5/7) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 57% (4/7) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 14% (1/7) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (8/17) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 90% (18/20) |
| Fort Wayne | Union Omaha | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 57% (4/7) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 43% (3/7) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 43% (3/7) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (8/17) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 90% (18/20) |
| Fort Wayne | Union Omaha | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 57% (4/7) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 29% (2/7) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 43% (3/7) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (11/17) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (8/17) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (12/17) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fort Wayne | Union Omaha | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/37) | 6% (1/17) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 19% (7/37) | 18% (3/17) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 46% (17/37) | 53% (9/17) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 73% (27/37) | 76% (13/17) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 97% (36/37) | 100% (17/17) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (37/37) | 100% (17/17) | 100% (20/20) |

