Football Stats
Herb Charlotte Independence
Charlotte IndependenceŚr. pkt/mecz 2.00
USA / USL League One3 września 2026 01:30
Herb Portland Hearts of Pine
Portland Hearts of PineŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Charlotte Independence

Streaki - Charlotte Independence

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Charlotte Independence — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Charlotte Independence — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Charlotte Independence — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Charlotte Independence — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Charlotte Independence — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Charlotte Independence — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Charlotte Independence — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Charlotte Independence — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Charlotte Independence — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Charlotte Independence — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Portland Hearts of Pine

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portland Hearts of Pine — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Portland Hearts of Pine — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Portland Hearts of Pine — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portland Hearts of Pine — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portland Hearts of Pine — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portland Hearts of Pine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portland Hearts of Pine — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portland Hearts of Pine — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Charlotte Independence

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Charlotte Independence — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Charlotte Independence — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charlotte Independence — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charlotte Independence — jest niepokonany w 1. połowie w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Charlotte Independence — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charlotte Independence — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Portland Hearts of Pine

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portland Hearts of Pine — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Portland Hearts of Pine — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Portland Hearts of PinePortland Hearts of Pine42Herb Charlotte IndependenceCharlotte Independence
19.07Herb Charlotte IndependenceCharlotte Independence11Herb Portland Hearts of PinePortland Hearts of Pine

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Charlotte Independence jest o 200% lepsza niż Portland Hearts of Pine pod względem odsetku wygranych meczów.

Charlotte IndependenceDomWyjazdOgółem
Win %
90%
30%
60%
Śr. goli/mecz
4.00
3.60
3.80
Strzelone
2.80
1.90
2.35
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Portland Hearts of PineDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.30
3.70
3.50
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.70
2.30
2.00
BTTS %
90%
80%
85%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Charlotte Independence jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Charlotte Independence u siebie
1.40 gola/mecz
Portland Hearts of Pine na wyjeździe

Progi bramkowe

Charlotte IndependencePortland Hearts of Pine
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCharlotte IndependencePortland Hearts of Pine
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
USL League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Union Omaha241446461.92
3Forward Madison221345431.95
4One Knoxville221165391.77
5Spokane Velocity211227381.81
6Boise231157381.65
8Alta25889321.28
9Fort Wayne21867301.43
10Corpus Christi23797301.30
11Naples238213261.13
12Westchester SC226511231.05
14Greenville Triumph226511231.05
15Sarasota Paradise226412221.00
16NY Cosmos225413190.86
17Richmond Kickers225413190.86