Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Fort Wayne
Streaki - Fort Wayne
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fort Wayne — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
- Fort Wayne — jest niepokonany u siebie (7/9, 78%)
- Fort Wayne — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/9, 78%)
- Fort Wayne — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/19, 74%)
- Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/19, 74%)
Streaki - Richmond Kickers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Richmond Kickers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Richmond Kickers — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Richmond Kickers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Richmond Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Richmond Kickers — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Richmond Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Richmond Kickers — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Fort Wayne
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Fort Wayne — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Richmond Kickers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Richmond Kickers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Richmond Kickers — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Richmond Kickers — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Richmond Kickers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Richmond Kickers — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Richmond Kickers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fort Wayne jest o 68% lepsza niż Richmond Kickers pod względem odsetku wygranych meczów.
| Fort Wayne | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 44% | 40% | 42% |
Śr. goli/mecz | 2.33 | 2.80 | 2.58 |
Strzelone | 1.56 | 1.40 | 1.47 |
Stracone | 0.78 | 1.40 | 1.11 |
BTTS % | 33% | 60% | 47% |
Czyste konto % | 56% | 20% | 37% |
Nie strzelił % | 22% | 20% | 21% |
| Richmond Kickers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.70 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.20 | 2.90 | 2.05 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Portland Hearts of Pine4-1
- 15.08.2026Lvs Chattanooga Red Wolves1-2
- 09.08.2026Lvs Alta0-3
- 01.08.2026Lvs Union Omaha0-2
- 26.07.2026Lvs Spokane Velocity1-3
- 18.07.2026Wvs Greenville Triumph3-0
- 15.07.2026Lvs One Knoxville1-2
- 04.07.2026Wvs Spokane Velocity3-0
- 20.06.2026Wvs Richmond Kickers2-0
- 18.06.2026Dvs Forward Madison1-1
- 29.08.2026Lvs Forward Madison1-2
- 22.08.2026Dvs Portland Hearts of Pine1-1
- 16.08.2026Lvs Union Omaha1-5
- 05.08.2026Wvs NY Cosmos2-0
- 01.08.2026Wvs Alta3-2
- 25.07.2026Lvs Charlotte Independence1-3
- 18.07.2026Lvs Spokane Velocity0-2
- 16.07.2026Lvs Forward Madison0-4
- 03.07.2026Dvs Sarasota Paradise0-0
- 24.06.2026Lvs Portland Hearts of Pine1-5
Progi bramkowe
| Fort Wayne | Richmond Kickers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 78% (7/9) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 56% (5/9) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
| Fort Wayne | Richmond Kickers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 56% (5/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 33% (3/9) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
| Fort Wayne | Richmond Kickers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Fort Wayne | Richmond Kickers | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/39) | 5% (1/19) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/39) | 16% (3/19) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 44% (17/39) | 47% (9/19) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 69% (27/39) | 79% (15/19) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 87% (34/39) | 95% (18/19) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (37/39) | 100% (19/19) | 90% (18/20) |

