Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Kalmar FF
Streaki - Kalmar FF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kalmar FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Kalmar FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kalmar FF — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Kalmar FF — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Kalmar FF — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Kalmar FF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kalmar FF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Kalmar FF — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Kalmar FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Kalmar FF — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/10, 70%)
Streaki - Orgryte IS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orgryte IS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Orgryte IS — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Orgryte IS — poniżej 5.5 kartek (10/10, 100%)
- Orgryte IS — poniżej 5.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Orgryte IS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (10/10, 100%)
- Orgryte IS — powyżej 1.5 spalonych (8/9, 89%)
- Orgryte IS — poniżej 4.5 spalonych (8/9, 89%)
- Orgryte IS — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Orgryte IS — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Orgryte IS — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Kalmar FF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Orgryte IS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Orgryte IS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kalmar FF jest o 100% lepsza niż Orgryte IS pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kalmar FF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.30 | 2.60 |
Strzelone | 1.90 | 1.10 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 70% | 30% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Orgryte IS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.80 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 0.70 | 1.00 |
Stracone | 1.30 | 2.10 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs Gais0-3
- 23.05.2026Wvs Degerfors IF2-1
- 17.05.2026Lvs IF Brommapojkarna0-1
- 10.05.2026Wvs Halmstad2-0
- 02.05.2026Lvs Sirius2-3
- 27.04.2026Wvs IF Elfsborg2-1
- 23.04.2026Dvs IFK Goteborg1-1
- 19.04.2026Lvs AIK Stockholm0-1
- 12.04.2026Lvs Djurgardens IF2-3
- 05.04.2026Lvs Vasteras SK FK0-1
- 29.05.2026Dvs IF Elfsborg2-2
- 23.05.2026Lvs Halmstad0-2
- 19.05.2026Lvs IFK Goteborg2-3
- 11.05.2026Lvs Sirius0-2
- 03.05.2026Lvs Gais0-4
- 27.04.2026Dvs Degerfors IF1-1
- 22.04.2026Lvs IF Brommapojkarna1-2
- 18.04.2026Lvs Hammarby FF1-8
- 11.04.2026Wvs Mjallby AIF2-0
- 05.04.2026Dvs Malmo FF1-1
Progi bramkowe
| Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kalmar FF notuje o 19% wyższy wynik niż Orgryte IS pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.40 (20/40) | 11.30 (10/20) | 9.50 (10/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 7.5 Corners | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 8.5 Corners | 70% (14/20) | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 9.5 Corners | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 10.5 Corners | 50% (10/20) | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 11.5 Corners | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 12.5 Corners | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 13.5 Corners | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 14.5 Corners | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.20 | 6.20 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (14/20) | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 104 | 62 | 42 |
| Ogółem | Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 5.10 | 5.30 |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (17/20) | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (14/20) | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (12/20) | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Against | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Corners Against | 104 | 51 | 53 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kalmar FF notuje o 15% wyższy wynik niż Orgryte IS pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.55 (20/20) | 3.80 (10/10) | 3.30 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 Cards | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 5.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Total Cards | 71 | 38 | 33 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kalmar FF | Orgryte IS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

