Football Stats
Herb Hammarby FF
Hammarby FFŚr. pkt/mecz 1.85
Szwecja / Allsvenskan12 lipca 2026 14:00
Herb Kalmar FF
Kalmar FFŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hammarby FF

7W — Hammarby FF1D2W — Kalmar FF

Streaki - Hammarby FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hammarby FF — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hammarby FF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hammarby FF — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Hammarby FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Hammarby FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Hammarby FF — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (10/12, 83%)
  • Hammarby FF — ma więcej rożnych niż przeciwnik (9/12, 75%)
  • Hammarby FF — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hammarby FF — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Kalmar FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kalmar FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Kalmar FF — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/11, 73%)
  • Kalmar FF — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Kalmar FF — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Hammarby FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hammarby FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hammarby FF — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 9 meczach z rzędu

Serie - Kalmar FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kalmar FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Kalmar FFKalmar FF04Herb Hammarby FFHammarby FF
12.07Herb Hammarby FFHammarby FF20Herb Kalmar FFKalmar FF
04.08Herb Kalmar FFKalmar FF14Herb Hammarby FFHammarby FF
31.03Herb Hammarby FFHammarby FF31Herb Kalmar FFKalmar FF
20.08Herb Kalmar FFKalmar FF00Herb Hammarby FFHammarby FF
16.07Herb Hammarby FFHammarby FF31Herb Kalmar FFKalmar FF
30.10Herb Hammarby FFHammarby FF42Herb Kalmar FFKalmar FF
08.05Herb Kalmar FFKalmar FF20Herb Hammarby FFHammarby FF
04.12Herb Hammarby FFHammarby FF53Herb Kalmar FFKalmar FF
23.05Herb Kalmar FFKalmar FF21Herb Hammarby FFHammarby FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hammarby FF jest o 10% lepsza niż Kalmar FF pod względem odsetku wygranych meczów.

Hammarby FFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
4.30
3.40
3.85
Strzelone
3.30
1.80
2.55
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Kalmar FFDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
2.30
2.60
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Hammarby FF jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.30 gola/mecz
Hammarby FF u siebie
1.10 gola/mecz
Kalmar FF na wyjeździe

Progi bramkowe

Hammarby FFKalmar FF
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kalmar FF notuje o 28% wyższy wynik niż Hammarby FF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHammarby FFKalmar FF
Match Corners AVG
9.74 (23/40)
8.58 (12/20)
11.00 (11/20)
Over 6.5 Corners
78% (18/23)
67% (8/12)
91% (10/11)
Over 7.5 Corners
70% (16/23)
58% (7/12)
82% (9/11)
Over 8.5 Corners
65% (15/23)
58% (7/12)
73% (8/11)
Over 9.5 Corners
43% (10/23)
33% (4/12)
55% (6/11)
Over 10.5 Corners
43% (10/23)
33% (4/12)
55% (6/11)
Over 11.5 Corners
35% (8/23)
25% (3/12)
45% (5/11)
Over 12.5 Corners
26% (6/23)
17% (2/12)
36% (4/11)
Over 13.5 Corners
17% (4/23)
8% (1/12)
27% (3/11)
Over 14.5 Corners
13% (3/23)
8% (1/12)
18% (2/11)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHammarby FFKalmar FF
Corners Earned Match
5.78
5.58
6.00
More Corners Than Opponent
57% (13/23)
75% (9/12)
36% (4/11)
Over 2.5 Corners Earned
83% (19/23)
75% (9/12)
91% (10/11)
Over 3.5 Corners Earned
70% (16/23)
67% (8/12)
73% (8/11)
Over 4.5 Corners Earned
61% (14/23)
67% (8/12)
55% (6/11)
Over 5.5 Corners Earned
48% (11/23)
50% (6/12)
45% (5/11)
Over 6.5 Corners Earned
35% (8/23)
42% (5/12)
27% (3/11)
Over 7.5 Corners Earned
30% (7/23)
33% (4/12)
27% (3/11)
Over 8.5 Corners Earned
17% (4/23)
17% (2/12)
18% (2/11)
Corners Earned
133
67
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHammarby FFKalmar FF
Match Cards AVG
3.43 (23/23)
3.33 (12/12)
3.55 (11/11)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (12/12)
100% (11/11)
Over 1.5 Cards
87% (20/23)
92% (11/12)
82% (9/11)
Over 2.5 Cards
65% (15/23)
50% (6/12)
82% (9/11)
Over 3.5 Cards
43% (10/23)
42% (5/12)
45% (5/11)
Over 4.5 Cards
35% (8/23)
42% (5/12)
27% (3/11)
Over 5.5 Cards
9% (2/23)
8% (1/12)
9% (1/11)
Over 6.5 Cards
4% (1/23)
0% (0/12)
9% (1/11)
Over 7.5 Cards
0% (0/23)
0% (0/12)
0% (0/11)
Total Cards
79
40
39
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHammarby FFKalmar FF
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Allsvenskan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sirius191333422.21
2Hammarby FF191135361.89
3Djurgardens IF181026321.78
4IF Elfsborg19874311.63
5BK Hacken19874311.63
6AIK Stockholm18945311.72
7Malmo FF19928291.53
8Vasteras SK FK19856291.53
9Gais19757261.37
10IF Brommapojkarna19667241.26
11IFK Goteborg19658231.21
12Mjallby AIF17557201.18
13Kalmar FF195410191.00
14Degerfors IF194411160.84
15Orgryte IS193511140.74
16Halmstad192512110.58