Football Stats
Herb Mjallby AIF
Mjallby AIFŚr. pkt/mecz 1.90
Szwecja / Allsvenskan17 lipca 2026 19:00
Herb Vasteras SK FK
Vasteras SK FKŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Mjallby AIF

Streaki - Mjallby AIF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mjallby AIF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mjallby AIF — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (10/12, 83%)
  • Mjallby AIF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mjallby AIF — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Vasteras SK FK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vasteras SK FK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vasteras SK FK — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vasteras SK FK — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasteras SK FK — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vasteras SK FK — poniżej 3.5 spalonych (8/9, 89%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vasteras SK FK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (9/12, 75%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vasteras SK FK — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vasteras SK FK — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vasteras SK FK — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Vasteras SK FK — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Mjallby AIF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mjallby AIF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Vasteras SK FK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vasteras SK FK — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.07Herb Mjallby AIFMjallby AIF00Herb Vasteras SK FKVasteras SK FK
05.10Herb Mjallby AIFMjallby AIF21Herb Vasteras SK FKVasteras SK FK
25.04Herb Vasteras SK FKVasteras SK FK21Herb Mjallby AIFMjallby AIF
19.10Herb Vasteras SK FKVasteras SK FK22Herb Mjallby AIFMjallby AIF
13.04Herb Mjallby AIFMjallby AIF21Herb Vasteras SK FKVasteras SK FK

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vasteras SK FK jest o 18% lepsza niż Mjallby AIF pod względem odsetku wygranych meczów.

Mjallby AIFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.20
3.30
2.75
Strzelone
1.40
2.10
1.75
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
12.71
Śr. faule/mecz
12.57
Vasteras SK FKDomWyjazdOgółem
Win %
50%
80%
65%
Śr. goli/mecz
3.70
3.40
3.55
Strzelone
2.30
2.10
2.20
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Vasteras SK FK jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Mjallby AIF u siebie
2.10 gola/mecz
Vasteras SK FK na wyjeździe

Progi bramkowe

Mjallby AIFVasteras SK FK
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
0% (0/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Vasteras SK FK notuje o 18% wyższy wynik niż Mjallby AIF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMjallby AIFVasteras SK FK
Match Corners AVG
9.54 (24/40)
8.75 (12/20)
10.33 (12/20)
Over 6.5 Corners
79% (19/24)
75% (9/12)
83% (10/12)
Over 7.5 Corners
58% (14/24)
50% (6/12)
67% (8/12)
Over 8.5 Corners
54% (13/24)
42% (5/12)
67% (8/12)
Over 9.5 Corners
50% (12/24)
33% (4/12)
67% (8/12)
Over 10.5 Corners
42% (10/24)
33% (4/12)
50% (6/12)
Over 11.5 Corners
29% (7/24)
25% (3/12)
33% (4/12)
Over 12.5 Corners
17% (4/24)
17% (2/12)
17% (2/12)
Over 13.5 Corners
13% (3/24)
8% (1/12)
17% (2/12)
Over 14.5 Corners
8% (2/24)
8% (1/12)
8% (1/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMjallby AIFVasteras SK FK
Corners Earned Match
4.75
4.67
4.83
More Corners Than Opponent
54% (13/24)
58% (7/12)
50% (6/12)
Over 2.5 Corners Earned
79% (19/24)
83% (10/12)
75% (9/12)
Over 3.5 Corners Earned
58% (14/24)
50% (6/12)
67% (8/12)
Over 4.5 Corners Earned
58% (14/24)
50% (6/12)
67% (8/12)
Over 5.5 Corners Earned
33% (8/24)
17% (2/12)
50% (6/12)
Over 6.5 Corners Earned
25% (6/24)
17% (2/12)
33% (4/12)
Over 7.5 Corners Earned
21% (5/24)
17% (2/12)
25% (3/12)
Over 8.5 Corners Earned
4% (1/24)
8% (1/12)
0% (0/12)
Corners Earned
114
56
58

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMjallby AIFVasteras SK FK
Match Cards AVG
3.79 (24/24)
3.75 (12/12)
3.83 (12/12)
Over 0.5 Cards
100% (24/24)
100% (12/12)
100% (12/12)
Over 1.5 Cards
83% (20/24)
83% (10/12)
83% (10/12)
Over 2.5 Cards
67% (16/24)
67% (8/12)
67% (8/12)
Over 3.5 Cards
54% (13/24)
58% (7/12)
50% (6/12)
Over 4.5 Cards
29% (7/24)
25% (3/12)
33% (4/12)
Over 5.5 Cards
17% (4/24)
17% (2/12)
17% (2/12)
Over 6.5 Cards
13% (3/24)
8% (1/12)
17% (2/12)
Over 7.5 Cards
13% (3/24)
8% (1/12)
17% (2/12)
Total Cards
91
45
46
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMjallby AIFVasteras SK FK
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Allsvenskan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sirius191333422.21
2Hammarby FF191135361.89
3Djurgardens IF181026321.78
4IF Elfsborg19874311.63
5BK Hacken19874311.63
6AIK Stockholm18945311.72
7Malmo FF19928291.53
8Vasteras SK FK19856291.53
9Gais19757261.37
10IF Brommapojkarna19667241.26
11IFK Goteborg19658231.21
12Mjallby AIF17557201.18
13Kalmar FF195410191.00
14Degerfors IF194411160.84
15Orgryte IS193511140.74
16Halmstad192512110.58